• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Merhabalar

Aslı_

Kayıtlı Kullanıcı
Fatih Bey elinize sağlık gerçekten güzel hazırlanmış bir site, çalışmalarınızda başarılar..

oohh Aslı hanımda burdaymış. Sizler desteklemeseydiniz bunlar olmazdı Aslı hanım. İleriye götürmek içinde yine sizlere ihtiyacım var.

Desteklerle eminim daha iyi yerlere gelecektir, bu arada yüksek lisansımı değişiklik yaparak Endüstri Mühendisliği-Mühendislik Yönetimi üzerine yapıyorum. İlgilenen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim..

Gökhan bey hoş geldiniz aramıza. Daha sık sık görüşürüz sohbet ederiz. iletişim konusunda da elimden geleni yapacağım..

Merhabalar;

Öncelikle Forum Yöneticilerimize teşekkür edip, sonradan aramıza katılan arkadaşlara hoş geldiniz diyorum.
Bakanlığımızce EWC Kodu verilmiş ve geri dönüşümü veya bertarafı gereken her türlü atıklar hususunda Atık Üreticisi pozisyonundaki Sanayici kardeşlerimize hizmet veren bi firmada çalışıyorum. Bu konuda elimden geldiği kadar sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Saygılarımla.

Kendimi tanıtmam gerekirse kısaca;

Merhabalar;

2005 Ondokuzmayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümü Mezunuyum,
2 Yıl Katı atık Üzerine Çalıştıkdan sonra, 1 yılı aşkındır SAMSUN Gazi Belediyesinde Gürültü Konusunda Çalışmaktayım. Bu forumda ÇED VE Gürültü Konusunda sizlere yardımcı omaya çalışacağım.