Msds (gbf) hazırlaması hakında

morgul

CMNet Üyesi
Merhaba
msds hazırlama konusunda deneyimli arkadaşlar var mı? İlk defa hazırlıyorum ve takıldığım noktalar var.

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Deneyimim yok fakat eğitim almadıysanız ve sertifikanız yoksa bildiğim kadarıyla hazırlayamazsınız.

Kimya veya Çevre konularında 2 yıllık üniversite eğitimi almış (Biyokimya Teknikerliği, Boya Teknolojisi, Çevre, Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü, Çevre Koruma, Deri İşleme Teknolojisi, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği, Kimya, Kimya Teknolojisi, Kozmetik Teknolojisi, Laboratuar, Lastik, Lastik Endüstrisi, Lastik Teknolojisi, Lastik-Plastik, Petrokimya, Plastik Teknolojisi, Rafineri, Rafineri ve Petrokimya, Selüloz ve Kağıt Teknolojisi, Tekstil, Yalıtım Teknolojisi ve ilgili diğer branşlar gibi.) başvuru sahiplerinden en az 1 yıl iş tecrübesi (üretim, kontrol, kalite) aranır ayrıca,
Kimya veya Çevre konularında (Biyokimya, Biyoloji, Biyoloji Bilimleri ve Biyo Mühendislik, Biyoloji Öğretmenliği, Fen Bilgisi Öğretmenliği, Moleküler Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Tekstil Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Kimya, Kimya Mühendisliği, Kimya Öğretmenliği, Kimya-Biyoloji Mühendisliği, ve ilgili diğer branşlar gibi.) 4 yıllık üniversite eğitimi almış başvuru sahiplerinden iş tecrübesi şartı aranmamaktadır.

sorun ne o zaman onu anlayamadım.

morgul

CMNet Üyesi
MSDS hazırlarken takıldığım noktalar var onlarla ilgili bilgi almak istiyorum. sizin msds hazırlama konusunda yetkili misiniz?

Şu anda bu içeriği okuyanlar (Üye: 1, Misafir: 0)