• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Paket arıtma yardım...

Kamil Safa Kalay

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
merhabalar
örnek paket arıtma projeleri lazım okuldan mezun olabilmem için elinde olan varsa yardımcı olabilirseniz cok memnun olurum netten baktım da kayda değer birşey elde edemedim
şimdiden teşekkürler.

hocam evsel nitelikli olursa çok iyi olur ama elinizde başka varsa onu da kullanabilirim bitirme projesi olarak verdi hoca kabul ettirebilirsem her türlü olur yani :)

proje olarak bende yok ama elimde olan bilgileri paylaşıyorum. Biyolojik (evsel) atıksu arıtma tesisi 40 m3/gün kapasiteli kesikli bir sistemdir. Arıtma tesisi öncesinde bir dengeleme tankı mevcuttur. Atıksu, dengeleme tankından dalgıç pompa vasıtası ile biyolojik arıtma tankına pompalanmaktadır. Biyolojik arıtma sonrasında klor dozajı gerçekleşmektedir. Dengeleme tankında biriken çamur zaman zaman belediye vidanjörü ile alınmaktadır.

sdsd.jpg

şekil.jpg

@kalay14

Süt işleme tesisine ait paket arıtma tasarımı var ekte.Evsel atıksular da aynı arıtmada arıtılıyor.
İşinize yarar diye düşünüyorum.

Kolay Gelsin,

Ekli dosyalar

• PROJE TANITIM DOSYASI.docx
    148.7 KB · Görüntüleme: 157
  • A.A.T PROJE ÇİZİMLERİ.rar
    286.9 KB · Görüntüleme: 102