Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Piyasaya süren

Konu, 'ARŞİV' kısmında alya tarafından paylaşıldı.

1. alya

alya CMNet Üyesi

benim sorum bir mobilya firması üretim yapıyor ve bu ürünleri ambalajlı olarak başka bir firmaya satışını yapıyorsa bu üretimi yapan firmada piyasaya süren konumunda mı oluyor

2. alya

alya CMNet Üyesi

bu ürünleri alan firma bu ürünlerine başka bir ambalajlama yapmadan satışını yapıyor bu iki firma da piyasaya süren mi oluyor

3. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

konuyu söyle özetleyeyim.
    üretici satıcı için iş yapıyor ise üretici tedarikçi olarak kabul edilmektedir. EK-6
    üreticiden almış olduğu ambalajlı malzemeyi üzerine ek ambalaj eklesin veya eklemesin ürünü piyasaya süren piyasaya süren olarak tanımlanmaktadır.EK-5
    UMARIM açıklayıcı olmuştur.

4. Nefin

Nefin Misafir

Anladığım kadarıyla ilk firmanız ikinci firma için fason üretim yapıyor. Bu durumda ilk firmanız tedarikçi, ikincisi ise piyasaya sürendir.

5. Mahmut Cimşit

evvvet

6. Nefin

Nefin Misafir

Benden hızlı davranmışsınız :) Sizin cevabınızı görmeden yazdım bende, cevabınızı görseydim takrar yazmazdım. Suçlu internet :hhhhhh:

7. Mahmut Cimşit

NO prob

8. alya

alya CMNet Üyesi

teşekkürler.üreten firma sadece o firma için üretim yapmıyor sadece üretip ambalajlı olarak satısını yapıyor
    bu durumda yine tedarikçi mi oluyor

İlginizi Çekebilir

indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...