Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rew istanbul 2013 - 9. buluşma 13-16 haziran’da!

Konu, 'ARŞİV' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

 1. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Sürdürülebilirlik için uluslararası ölçekteki 9. Buluşma 13-16 Haziran’da!

  Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı REW İstanbul 2013, milyarlarca dolarlık dev bir pazarın bölgesindeki en büyük ticari organizasyonu olma ünvanıyla bu yıl 9. kez düzenleniyor. İFO Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen fuarda “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” alanlarında en yeni ürün, teknoloji ve uygulamalar sergilenecek. Doğal hammadde kaynaklarının verilmil kullanımına, atıkların geri kazanılarak üretime yeniden sokulmasına ve üretimde yenilenebilir enerjilerden yararlanılmasına dayalı “yeşil ekonomiye” yönelik tüm argümanlar REW İstanbul Fuarı’nda yer alacak. Sahip olduğu bakir yatırım olanaklarından ötürü dünyanın en büyük hacimli pazarlarından birisi olan atıkların geri kazanımı, geri dönüşüm ve yenilebilir enerji sektörlerini buluşturan fuar, Türk iş adamlarına yeni fırsatların da kapısını açacak.
  Yürürlükteki çevre yasaları kapsamında üretimden kaynaklı atıklarını bertaraf etmek ve uygun geri dönüşüm teknolojilerini kurmak zorunda olan KOBİ’ler, ağır sanayi kuruluşları, atık yönetimi konusunda sorumluluğu bulunan belediyeler, OSB temsilcileri, bu alanda makine ve ekipman üreten firmalar ile milyarlarca dolarlık büyük bir pazara sahip sektöre yatırım planlayan girişimciler, her yıl olduğu gibi Haziran ayında yine İstanbul’da bir araya geliyor. “Sürdürülebilir Çevre” ve “Sürdürülebilir Ekonomi” için ihtiyaç duyulan tüm yenilikler, 13-16 Haziran 2013 tarihlerinde TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan alanında bölgesinin en büyük uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi fuarı REW İstanbul’da sergileniyor.
  REW İstanbul 2013’te hedef 25 ülkeden 350 firma ve 13 bin profesyonel ziyaretçi!
  Geçtiğimiz yıl henüz fuar devam ederken, REW İstanbul 2013 için o günden yerini ayırtan pek çok firmaya bu sene başından beri eklenen yeni katılımlarla birlikte Haziran ayındaki dev organizasyona 25 ülkeden 350 firmanın katılması bekleniyor. Ziyaretçi ilgisinin her yıl katlanarak arttığı REW İstanbul’a bu yıl bini yurt dışı olmak üzere 13 bin profesyonelin gelmesi öngörülüyor.


  Online Davetiye : http://www.rewistanbul.com/index.php?page=onlineDavetiye

  rew_logo_tr.png
   
 2. Pınar Pelit Demir

  Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

  Geçen seneki organizasyona katılmıştım, gitmenizi tavsiye ederimm..;) çevre teknolojileri ve atık yönetimi alanındaki yenilikler ve yapılan uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmak , ilgili paydaş gruplarla fikir alışverişi sağlamak açısından faydalı olacağına inanıyorum.
   
  Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
 3. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Kesinlikle katılıyorum, bende gittim geçen yıl gayet güzeldi. ;)
   
 4. Nuri Ünal

  Nuri Ünal CMNet Üyesi

  Bir Terslik Çıkmazsa Orada Olacağım
   
 5. Pınar Pelit Demir

  Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

  Ben bu sene katılamıyorum malesef :(
   
 6. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  İş yoğunluğu sebebi ile katılım gösteremeyeceğim. Katılan arkadaşlar deneyimlerini aktarabilirler..
   
 7. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Bende bu yıl katılım gösteremeyeceğim.
   

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...