• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Satır arası cümleler...

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar :) burada okuduğumuz kitaplardan sevdiğimiz kısımları ve kitap isimlerini paylaşalım diye düşündüm ;)

"Namazıma yaren ol, gönlüme olduğun gibi... Bir gün eğildiğimiz secdeye aynı anda başımızı koymak duası ile! Bizim en büyük kavgamız ezan okundu mu okunmadı mı olurdu herhalde" - elif gibi sevmek...

“Aşk nedir? dediler Mansur’a. Sabredip bekleyin dedi. Üç güne varmaz görürsünüz.

Önce kollarını, ayaklarını kestiler. Her uzvu aşk dedi. Astılar bedenini, o yine aşk dedi.

Yakıp küllerini nehre saçtılar. Her bir zerresi huşu ile Enel-Aşk (Ben Aşkım) dedi.”

"Aşkın Gözyaşları Tebrizli Şems"

kitap cümlesimi bilmiyorum ama msj geldi çok beğendim sizinlede paylaşmak istedim :)

Yaşamak bir cümle ise ölüm onun noktasıdır.
Hayat bir uyku ise, sevgi en güzel rüyasıdır.
Sevilmek doğmak kadar güzelse unutulmak ölmek kadar acıdır....

"Önce farkında olmanı isterim. Allah’ın verdiği de vermediği de imtihandır. Ve bu imtihanın içinde olduğun için bile mutlu olmalısın. O seni görüyor, ilgisi senin üzerinde. İmtihan olduğuna göre tüm dikkati senin üzerinde olmalı, öyle değil mi?" - Allah de ötesini bırak -

"Bir çiçekle dost ol, bir ağaçla dost ol. Bir köpek ya da bir kediyle dost olabilirsin. Bu sana çocuksu masumiyetini geri getirecektir. İçindeki küçük çocuğu tekrar anımsamanı sağlayacaktır. Unutma bir çocuk bilgedir. Onun zihni henüz kirletilmemiştir. Onun üzerinde bu yüzden Allah’ın rahmeti ve nuru vardır..."