sera gazı eğitim notları

Kayıt
23 Eylül 2015
Mesajlar
11
Beğeniler
248
#1
arkadaşlar merhaba
geçtiğimiz hafta eğitimi düzenlenen sera gazı emisyonlarının izlenmesiyle ilgi eğitim notlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
 

Melih Coşar

Genel Yönetici
Kayıt
3 Temmuz 2010
Mesajlar
1.120
Beğeniler
1.934
Şehir
Çankaya/Ankara
#3
Arkadaşlar aşağıdaki linkte BSİ tarafından tertiplenecek bir eğitim var. Fiyatı linkte yazmıyor ama biz sorduğumuzda 1900+KDV gibi bir rakam dediler 2 günlük eğitim için :booo: yine ilgilenen olursa link hala aşağıda :)

Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
.
Çok fazla bilen yok ya fiyatı vurmuşlar resmen.
 
Kayıt
9 Temmuz 2010
Mesajlar
157
Beğeniler
200
Şehir
Pendik, İSTANBUL
#4
Çok fazla bilen yok ya fiyatı vurmuşlar resmen.
İzleme Planı tekliflerinin 5 ila 20 bin arasında uçuştuğu az bilenin hiç bilmeyene eğitim verdiği ortamda herşey a/normal:)
(yukarıdaki duyuruyla alakası yoktur!)
 
Kayıt
26 Şubat 2009
Mesajlar
88
Beğeniler
31
#5
Merhabalar;

Teknik Çevre olarak uzun süredir sera gazı hasaplanması ile ilgili çalışmalar yürütmekteyiz. İzleme Planları'nın hazırlanması ile ilgili eğitim ve danışmanlık hizmeti verdiğimizi belirtmek isterim. Ekte 4-5 Eylül tarihlerinde düzenleyeceğimiz eğitim duyurusunu paylaşmak isterim.
 

Dosyalar

Kayıt
11 Şubat 2015
Mesajlar
3
Beğeniler
1
Şehir
ankara
#7
Merhabalar,
Şirket olarak 26-27 Şubat tarihleri arasında "Uygulamalı İzleme Planı Hazırlama Eğitimi" vermekteyiz. Yaptığımız işlerden kısaca bahsetmem gerekirse: Eylül ayında Ankara/Hilton otelinde gerçekleştirilen sektöre yönelik eğitimler, "İzleme ve Raporlama Tebliği İzleme Planı Kılavuzu", İzleme planı şablonu ve Elektronik İzleme Planı Şablonu tarafımızca hazırlanmıştır.
İzleme planlarının tamamlanabilmesi için şirket olarak hem tesislere, hem de tesislere çevre danışmanlığı hizmeti veren kuruluşlara yönelik eğitimler düzenlemekteyiz.
Ayrıca, eğitimlerin odak noktası izleme planları sektörel bazda nasıl hazırlanır olduğu için denetçi olma hedefindeki kuruluşlarında katılımı oldukça faydalı olacaktır.
Herkesi beklemekteyiz. Daha detaylı bilgi için eğitim duyuruları bölümüne bakabilirsiniz.
Eğitim ile ilgili detaylı bilgiler için "İzleme Planı Hazırlama Eğitimi" dokümanına bakınız.
Eğitime katılmaya karar vermeniz durumunda "Eğitim Başvuru Formu" dokümanını doldurup lütfen ilgili mail adresine iletiniz.
 

Dosyalar

Şu anda bu içeriği okuyanlar (Üye: 1, Misafir: 0)