• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Sosyal aktivite

İnternette gezinirken birden aklıma geldi. Sitelerin kullanıcıları buluşturma, ilişkilerini geliştirme konusunda en çok uyguladıkları yöntem okey,kağıt oyunları tarzındaki uygulamalar. Belki gereksiz bir konu ama site içerisinde bu tip uygulamaların olması nasıl olurdu merak ettim. Gereksiz ve site formatına aykırımı olurdu yada kullanıcılar arasında daha samimi ve eylenceli bir ortam sağlayabilir miydi? Sadece aklıma takıldı :)

Merhaba Kadir bey, ilgili konu için teşekkürler ama geçen yıl sitemizde oyunlar vardı normal oyunlar yani ama pek popüleritesi yoktu site içinde, o yüzden kaldırmıştık. Şimdi böyle bir uygulama yapılsa yine aynısı olacağını düşünüyoruz :)
Sizde haklısınız. Online kullanıcı sayısı üye sayısına nazaran çok az. Bu tip aktiviteler belki kullanıcıları siteye daha çok bağlar diye düşünmüştüm ama denenmiş ise yapıcak birşey yok :) Ama yinede ben online kullanıcı sayısını arttırmak için bir şeyler yapılması gerektiğine inanıyorum.