• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Sürdürülebilirlik ve karbon ayak izi eğitimi, 27-31 mayıs 2024

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.
Maksimum katılımcı
50
Sayın @Üyeler

Yeni bir eğitimle karşınızdayız. Eğitimleri tek tek alabileceğiniz gibi daha uygun fiyata paket olarakta alabilirsiniz. Eğitim sonunda QSI tarafından katılım sertifikası verilecektir.

Eğitim Tarihleri:
Eğitim AdıSüresiTarihÜcret
Sürdürülebilirlik Tanımı, Sürdürülebilirlik Kalkınma Hedefleri1 Gün27 Mayıs 20241500TL+KDV
ISO 14064-1 Sera Gazı Emisyonlarının Kuruluş Seviyesinde Hesaplanması ve Organizasyonel Sınırlar2 Gün28-29 Mayıs 20243200TL+KDV
ISO 14067 Sera Gazları Ürünlerinin Karbon Ayakizi Hesaplaması ve Hesaplama Yöntemleri1 Gün30 Mayıs 20242000TL+KDV
ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Uygulama Eğitimi1 Gün31 Mayıs 20242000TL+KDV
Yukarıdaki Tüm Eğitimleri İçeren Paket Eğitim5 Gün27-31 Mayıs 20247800TL+KDV

Saat Aralığı: 09.30-16.30 arası (Tüm Eğitimler)
Eğitim Lokasyonu: Microsoft Teams üzerinden tamamen online

Ödeme Talimatı: Eğitime katılmak isteyen üyelerimiz aşağıda yer alan ilgili aşağıda bağlantısı verilen ön kayıt formunu doldurduktan sonra; kurumsal üyelerimiz isim soyismi ve firma bilgilerini, şahıs olarak katılacak üyelerimiz isim soy isim, TC kimlik numarası, adres bilgilerini info@qsi.com.tr adresine göndermesi gerekmektedir. Firma tarafından fatura kesilecek ve fatura üzerinde belirtilen IBAN hesabına ödeme yapılması istenecektir.

Ön Kayıt Linki:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Eğitim İçeriği
Sürdürülebilirlik Tanımı, Sürdürülebilirlik Kalkınma Hedefleri

• Sürdürülebilirlik nedir?
  • Sürdürülebilirlik: Adım adım kılavuz
  • Türkiye'nin sürdürülebilirlik kalkınma hedeflerinde son durum
ISO 14064-1 Sera Gazı Emisyonlarının Kuruluş Seviyesinde Hesaplanması ve Organizasyonel Sınırlar
  • Raporlama sınırları
  • Sera gazı kategorileri
  • Sera gazı emisyonlarının hesaplanması
  • Sera gazı kalite yönetimi
  • Sera gazı raporlama faaliyetleri
ISO 14067 Sera Gazları Ürünlerinin Karbon Ayakizi Hesaplaması ve Hesaplama Yöntemleri
  • Tahsisat yönetimi
  • Ürün karbon ayakizi çalışmasında etki değerlendirmesi
  • Ürün karbon ayakizi raporu
ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Uygulama Eğitimi
  • ISO 50001 Enerji yönetim standard temel gereklilikleri
  • Enerji politikası, amaçlar.hedefler, yetkinlikler ve enerji planlamasının yapılmasına ilişkin grup çalışmaları
  • ISO 50001 Enerji yönetim sistemi belgelendirme aşamaları

1715192739666.jpeg

Son düzenleme:
yeni bir planlamamız var mı Fatih Hocam?

Örnek karbon ayak izi vakaları/ hesaplamaları Excel üzerinden uygulama olacak mı Fatih hocam?

Ayberk SeverMerhabalar Ayberk bey, eğitim süresince excel üzerinden örnekler olacak. Fakat bu örneklerin uygulamalı hesaplama eğitimlerinde ki kadar detaya girmeyeceğini belirtmekte fayda var. Bu örnekler sırasında spesifik sorularınız olursa eğitmenimiz her soruyu cevaplıyor ve o kısıma odaklanıyor.