Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Taşeron firma

Konu, 'ARŞİV' kısmında Can Doğan tarafından paylaşıldı.

1. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

Herkese kolay gelsin, tat firması olarak yeni bir belediyenin ihalesini almak istiyoruz. Yer hazır. Şu an ki yeri çalıştıran firmanın yerine, olursa biz geçeceğiz. İşe başlarsak da gerekli lisansı alacağız tabi ki. Benim sorum şu yönde. Biz orası için lisans alıp bir taşeron firmaya vereceğiz. Yani onlar işletecek. Biz hiçbir şeye karışmayacağız. Araç onlardan, pres makinesi onlardan, işçi vs. herşey onlara ait. Araç, pres gibi taşınmaz varlıkları kira sözleşmesi ile bizde gösterip kapasite raporunu alabiliriz diye düşünüyorum. İşletmesi ve sermaye onlardan lisans ve çevresel boyutta yapılması gerekenler ise bize ait. Belediye bizle anlaşacak, biz de taşeron ile anlaşacağız. Böyle bir şey mümkün mü?

Bu konu hakkında fikri olan yok mu?

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...