Tehlikeli atık geçici depolama alanı için acil eylem planı

Arkadaşlar öncelikle herkese selam. Geçici Depo Alanı için Acil Eylem Planı hazırlıyorum, hangi konuları ele almam gerekir acaba eğer hazırlayan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Depo alanında tehlikeli atık (cüruf), ambalaj atıkları, kontamine atıklar, atık motor yağları gibi atıklar depolanacak.

capa

CMNet Üyesi
Mail adreslerinizi özelden gönderebilirseniz size konuyla ilgili yardımcı olabilirim.
Saygılar

Mutlu Güner

CMNet Üyesi
Arkadaşlar öncelikle herkese selam. Geçici Depo Alanı için Acil Eylem Planı hazırlıyorum, hangi konuları ele almam gerekir acaba eğer hazırlayan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Depo alanında tehlikeli atık (cüruf), ambalaj atıkları, kontamine atıklar, atık motor yağları gibi atıklar depolanacak.
Tehlikeli atık geçici depolama alanı için oluşturduğunuz acil eylem planı hakkında bilgi vermeniz mümkün mü? Nasıl bir dosya hazırlanması gerekiyor?

Elif Cihan

CMNet Üyesi
Örnek bir acil eylem planı var mıdır acaba ? bir de acil eylem planının yapılması gerekliliği nerede geçiyor tam olarak bilgilendirirseniz sevinirim.

WalkMan

CMNet Üyesi
Geçici depolama alanı ile ilgili Acil Eylem Plânı hazırlamak yükümlülüğü nerede geçiyor acaba ? Benim bildiğim kadarıyla Tehlikeli Atıkların Kontorlü Yönetmeliği'nde geçmiyor.

Arkadaşlar Merhaba,
FirmamdaÇevre İzni kapsamında tehlikeli ve tehlikesiz atıklar ile ilgili acil durum eylem planı hazırlamam gerekmektedir. Yangın, savaş, kimyasal döküntü, doğal afet vs. hazırken, atık sahalar ile ilgili herhangi bir bilgi yazamıyorum. Açıkcası tam olarak ne yazacağımı bilemiyorum. Elinde olan arkadaşlar var ise paylaşırsanız memnun olurum. Teşekkürler.

Arkadaşlar Merhaba,
FirmamdaÇevre İzni kapsamında tehlikeli ve tehlikesiz atıklar ile ilgili acil durum eylem planı hazırlamam gerekmektedir. Yangın, savaş, kimyasal döküntü, doğal afet vs. hazırken, atık sahalar ile ilgili herhangi bir bilgi yazamıyorum. Açıkcası tam olarak ne yazacağımı bilemiyorum. Elinde olan arkadaşlar var ise paylaşırsanız memnun olurum. Teşekkürler.
umarım işinizi görür:)

Dosyalar