• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tez konuları

yeşilçevre55

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
....
merhaba arkadaşlar bitirme tezi olarak belediyeden alınan izinlerle katı atık karakterizasyonu , grı sular ve su mercimekleriyle artım bu 3 konu arasında kararsız kaldım bilğilerinizle ve tecrübenizle yardımcı olabilrmisiniz . Yada sizin önerebileceginiz bir konu var mı ?

Su mercimekleriyle arıtım fantastik bir konu gibi geldi,çok fazla yeni şey katabilir gibi görünüyor.Benim de 2009 yılında tez konum arıtma çamurlarıydı mesela daha tanıdık :)

Su mercimegi bitkisiyle aritim Sene başından belli aklımda olan bir konu aslında bunu hocamlada görüştüm ama şöyle bi durum var bir yandan açık öğretim okuyorum bir yandan kpss ye başladım bir yandan okul bayağı yoğun bir yıl beni bekliyor o yüzden çok uğraştıracak bir tez istemiyroum kafam bayağı karışık

Bence katı atık karakterizasyonu daha faydalı senin işine yarıycak bir konu daha mantıklı çünkü sen üniversitre bitince işe atılıcaksınn ve bu tez senin için bir tecrübe bunuda değerlendirebileceğin bir konu seçmelisin.Su mercimekleri ile arıtım sana ek bilgi katar oda güzelmi,ş arkadaşların dediği gibi ama yeni mezun olucak birine çokta şart değil benim fikrim @mfc cevre

Tez için önemli olan kaynaklardır. Kaynakları yoğun olan konu üzerinden gitmeniz size daha yardımcı olur. fantastik konuları seçipte kaynak bulamadığınızda teziniz takılır kalır. dayanaksız tez yazmak mümkün olmuyor pek savunması da zor olur..