• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yeni yılınız kutlu olsun...

Sinan Bakır

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Arıtsan Çevre
yilbasi-mesajlari-yilbasi-sms-mesajlari-5487308_7889_o.jpg

Arkadaşlar hepiniz için sağlıklı,başarılı ve mutlu bir yıl diliyorum.Ayrıca çevre mühendisliği için parlak bir yıl olmasını da diliyorum.
Yeni Yılınız Kutlu Olsun

images (5).jpg

herkese mutlu, huzurlu, başarılı, sorunsuz ve en önemlisi sağlıklı bir yıl diliyorum...... ayrıca bol kazançlıda olsa fena olmaz... umarım herkes için sıkıntılar, sorunlar 2013'te kalır ve 2014 hepimize hayırlı uğurlu gelir.....
(not: buradan noel babayada sesleniyorum, artık yıllardır getirmediği hediyemi getirse iyi olur :agla:)