• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık ambalaj sistemi

Mustafa Demir

Kayıtlı Kullanıcı
TAT ve Ambalaj gdt lerinde çalışanlar için yazıyorum.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
den bildirim yapabilen varmı acaba? Ek 7B'yi doldurmaya çalışırken kaynakta ayırma seçtikten sonra kimden alındı kısmına belediyenin adını giriyorum ancak sanırım bulması gerekiyor ve bulamıyor sistemde değişiklik yapılmış. benimle aynı sorunu yaşayan varmı?
TAT'da çalışan arkadaşlardan haber bekliyorum. :)

belgelendirme islemlerine pazartesi basladik ancak gerek sistemin yavasligi gerekse sistemin kullanim zorlugu bu ay sonuna kdr bitmesi imkansiz.

@Şafak Yılmaz
Nisan ayının sonu yaklaşıyor ve süre bitiyor, bakanlık bu konuyla ilgili bir açıklama yapmadı, mağdur durumuna düşersek sorumlusu kim olacak?

merhaba arkadaşlar
belediyenin sistemi ile alakalı bir sorunumuz var piyasaya sürenleri eklemek için revize istedik il müdürlüğünden ve yükledik sözleşmeleride yükledik ama gönder dediğimizde firmalar ile ilgili sözleşmeleri yükleyin diyor bu sorunu nasıl çözeriz.

Duyuru Başlığı Süre Uzatımı-Şubat ayı sonuna kadar gönderilmesi gereken bildirim ve belgelendirmeler için süre 2016 Haziran ayı sonuna kadar uzatılmıştır.
Duyuru Yayınlanma Tarihi 28.04.2016
Duyuru İçeriği
Ambalaj Bilgi Sisteminin kapsamlı bir revizyona tabi tutulması ve uygulamaya yeni geçilmesinden dolayı bazı işletmeler tarafından  bildirim ve belgelendirmelerin Şubat ayı sonuna kadar tamamlanamayacağı Bakanlığımıza iletilmiştir. Bildirim ve belgelendirmelerini tamamlayamayan işletmeler 2016 yılı Haziran ayı sonuna kadar sistem üzerinden bildirim ve belgelendirmelerini gönderebilecektir.
[TBODY] [/TBODY]

Arkadaşlar merhabalar,
Ambalaj TAT ' da çalışıyorum. 2015 yılını en sonunda kapattım. 2016 yılının evraklarına başladım. 7B ve 7C leri sisteme taratıp yükledim. Bu sayfanın alt bölümünde stok ve fire bölümü var. Bu bölümü doldurmak gerekli mi? Gerekli ise çıkış-giriş deyip kalanı stok olarak girmek yeterli olacak mı? bilgisi olan var mı acaba. Nasıl yapmamız gerekiyor. :kötü:

@ahmedo
Biz belediye ile çalışıyoruz. mesela 300 ton giriş 100 ton çıkış var bu kalan 200 tonu fire değil de stok olarak göstermek daha doğru olmaz mı?

EK 8c Fire ve Stok bilgilerinden fireli malzemenın bildirimini yapabiliyoruz fakat ambalaj bilgi sisteminde bunun bildirimini yaparken sistem hata veriyor . Yapabilen arkadaşlar var mı acaba ?

arkadaşlar tat tesisinde çalışıyorum bir sanayi kuruluşundan bedel karşılığında amb. alımı gerçekleştireceğiz elinde bedelli atık alım sözleşmesi olan varmıdır acaba paylaşabilirse fikir vermek amacıyla....
şimdiden tesekkür edrim
herkese iyi çalışmalar