• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

12-22 haziran 2017 çevre görevlisi belgesi yenileme işlemleri

Ebru Gültekin

Kayıtlı Kullanıcı
12_22 Haziran 2017 tarihleri arasındaki çevre görevlisi belge uenileme işlemlerine başlayacağım.Ama yapılacaklatıokuduğumda birşey anlamadım.Yapılacak işlemleri baştan tek tek anlatırdanız çok sevinicem arkadaşlar.İlk başvuruyu hangi siteden yapıcaz_ eğitim videoları nereye gelicek nereden açıcaz_ Parayı hangi aşamada yatırıcaz gibi konuları da açıklık getirirseniz çoooook sevinirim.Şimdiden zaman ayıran arkadaşlara çok teşekkür ederim

Video tıklıyorum yalnız yarım saat kadar bekledim ama ekran mavi olarak duruyor hiç bi şekilde video başlamıyor , herhangi bir fikri olan var mı ? Ya da aynı sorunla karşılaşan var mı ? explorer ve choreme den de denedim olmuyor

ilk video 17 dakikalık ve 2.video 14 dk muhtemelen diğer videolarda bu şekilde devam edecek.. her video sonunda test var ve testte yeterli puan alınamayınca video tekrar izlenmek zorunda kalınıyor ve bir sonraki video aktif hale gelmiyor bilginize..

arkadaşlar ben hala 1. videodayım, 16. dakikadan sonra başa dönüyor geri :S

Ki atlayarak gitmiuorum baştan açıp dinliyorum. Ne yapabilirim bilen warmı? 40 dakikadır hala 1. videodayım, çünkü her seferinde ya başa atıyor, yada ortalarda bir yere atıyor videoyu

merhaba. explorerda da chrome da da problem var omuyor. chrome da 1. videodayım, 16. dakikadan sonra başa dönüyor geri. explorer da da Video tıklıyorum ve bekliyorum ama ekran mavi olarak duruyor hiç bir şekilde video başlamıyor. yardımlarınızı rica ederim.

Benimde öyleee... ilerleyemiyorum. Zar zor üç
@ersin6262
üncü videoya geldimmm :(( bakanlıkla konuştum hata bildirimden yazın dedi. yazdım ama birşey olmadı

Arkadaşlar belirtilen tarihe kadar bitmeyecek bu videolar:s

sisteme mail attım gelen cevaba bakarmısınız?
Merhaba sistem sorunsuz şekilde çalışmakta . Testlerimizde bir sorunla karşılaşmıyoruz . Problemi anlayabilmemiz için bilgisayarınıza bağlantı sağlayabilir miyiz ?

Arkadaşlar süre konusunda galiba uzatma verecekler. Yazılım firması bilgisayarıma bağlandı ve sorun olduğunu görünce halledeceğiz süre konusunda da bakanlık ile görüşeceğiz dediler
rahatladım bariii