[13/07/2014] Cmnet buluşması- izmit :)

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site kurucusu
Başlık
823
Tepki
3.990
Mezuniyet
2006—07
Bu arada genellikle unutuluyor bu nedenle hatırlatayım, bol bol resim çekin lütfen :)

Nur Palak

Daimi üye
Başlık
8
Tepki
60
ben gelmek istiyorum ama kaybolmaktan korkuyorum :D yani kocaelinin diğer ucunda :D

bide benim hiç bilmediğimi de eklerseniz dipnot olarak

Gül Can

Giresun sevdalısı
Başlık
6
Tepki
614
@Nur Palak
Nasıl geleceğiniz konusunda size yardımcı olan oldu mu? :)

Başlık
0
Tepki
300
aslında açık bi şekilde yol tarifi yaptık. siz izmit merkeze gelip otogara gelen herhangi bir minibüsle gelebilirsiniz ;) neden bu kadar gözünüz korktu bilemedim :(

Abdulkerim DOĞAN

Daimi üye
Başlık
5
Tepki
430
Mezuniyet
2012—13
yarın 12 otobüsü ile kocaelindeyim. biraz arkadaşlarla görüşme sonrası inşallah akşama iftardayım :)

Gül Can

Giresun sevdalısı
Başlık
6
Tepki
614
@Nur Palak Hanım, Karamürsel dolmuşuna bindiğinizde izmit otogara gitmek istediğinizi söylediğinde sizi uygun bir yerde indirecekti merak etmeyin, Karamürsel o kadar da uzak sayılmaz yahu :) Gelin tanışalım iftarımızı birlikte yapalım :harika::srnsml:

Nur Palak

Daimi üye
Başlık
8
Tepki
60
bi dakika sakin olun :) @Fatih Özcan bana takmış durumda :) hayır bir gaza getireyim hali sezdim :D ama ilk buluşalım diyen benim :)

gözümün korkmasının nedeni ise kime sorsam oo çok uzak sen orayı nasıl bulacaksın demeleri :D

karamürselden izmit otogara araç yokmuş , iki kere araç değiştiricem ardındanda otogardan oraya gelicek olan dolmuşa binicem ? tamamdır..

Gül Can

Giresun sevdalısı
Başlık
6
Tepki
614
Buluşacağımız yer otogarın hemen karşısı Nur Hanım :) Eğer isterseniz ben alabilirim sizi merkzden araçla geleceğim..

Nur Palak

Daimi üye
Başlık
8
Tepki
60
@Fatih Özcan

aşk olsun bir de beğenmişsiniz ya :) :D

@Gül Can

sıkıntı olmaz ozaman bulurum ben buradan değilde etrafımdaki arkadaşlardan yol tarifi aldım ondan gözüm korktu sanırım, yahya kaptan falan dediler :) ama şunu yapabiliriz :) numaranızı verirseniz , oraya geldiğimde bulamasam da ararım :)

@Nur Palak

ayrıca çok naziksiniz , bir @Fatih Özcan değilsiniz :)))))))))))

Gül Can

Giresun sevdalısı
Başlık
6
Tepki
614
Gerçekten ciddiyim teklifimde Nur Hanım, eğer Karamürsel-İzmit arabasına binip, Başiskele kasap ta inerseniz sizi alırım :) Zaten sonrası otogara 10 dk ;)

Mehmet Ozan Ukkan

Aktif üye
Başlık
0
Tepki
17
@Nur Palak

@Nur Palak hanım size bi güzergah alternatifi daha sunuyorum :) karamürselden halkevine gelen araca binip halkevinde iniyorsunuz, daha sonra indiginiz yerden fethiye caddesine kadar yürüyorsunuz fethiye caddesinin yürüyüş yolu tarafından geçiyor otogar arabaları ama orada sizi almazlar, burda da 2 durak alternatifiniz var..
1.si merkez bankasına dogru yürüyeceksiniz orada 1durak var ki en yakını burası
2.si yürüyüş yolundan hacıogluna dogru yürüyeceksiniz hacıoglundan cumhuriyet parkına çıkarken sag tarafta bir durak var oradan binebilirsiniz otogar otobüsüne otogara geldikten sonrası kolay :harika::)

@Hatice Tekcan nasılım :cool::cool::D

Yukarı Alt