• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Atık ambalaj yazılım portalı

Kayıt
7 Temmuz 2009
Mesajlar
95
Beğeniler
38
Şehir
İstanbul
#1
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.


Atık Yönetimi Dairesi Başkanlığının yukarıda verdiğim linkinde Atık ambalaj yazılım portalından firma arayabilirsiniz deniyor. Ancak ben piyasaya süren olduğunu bildiğim firmaları yazsam da firma bulunamamıştır diyor. Bu linki daha önce kullanan ve sonuca ulaşan arkadaşlar var mı? Ya ben bir şeyi gözden kaçırıyorum ya da veriler yanlış.
 

Fatih Bel

CMNet Üyesi
Kayıt
16 Şubat 2010
Mesajlar
34
Beğeniler
2
#2
sistemi devamlı olarak kullanıyorum,arada sırada problem olabiliyor ama şu an bir problem yok.
 
Kayıt
15 Kasım 2010
Mesajlar
206
Beğeniler
97
Şehir
Körfez/KOCAELİ
#3
Yağmur hanım bahsettiğiniz firmaların sisteme kaydı olup olmadığı hakkında bilginiz varmı.bir çok firma var piyasaya süren ama sistemde kaydı olmayan.belki böyle bi durumda olabilir..
 
Kayıt
7 Temmuz 2009
Mesajlar
95
Beğeniler
38
Şehir
İstanbul
#4
Sisteme kayıtlı ve beyanlarını da yapmış olan bir kaç firma ismi denedim, isimden dolayı çıkmıyordur diye düşünüp vergi no ile denedim, olmadı. Ancak excelde listeleyince çıkıyorlar, ki onda da yine bulamadıklarım oldu. Neyse belki de ben birşeyi yanlış yapıyorumdur. teşekkür ederim ilginize