Aylık değerlendirme tutanağı

Rıdvan Kılınç

Daimi üye
Başlık
16
Tepki
15
aylık değerlendirme tutanağını nasıl dolduyorum. yardımcı olabilirmisiniz. örneği varsa çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim.

Başlık
58
Tepki
1.510
@rıdvan kılınç
Çevre mevzuatında belirtilen yükümlülükler doğrultusunda doldurulur.

demetyarşı

Aktif üye
Başlık
2
Tepki
14
Ben aşağıdaki formu oluşturdum . danışmanlığa gittiğimde elle , ilgili yerleri doldurup imza kaşe yapıp , bir nüsha firmada bir nüsha bende kalacak şekilde yapıyorum.

Dosyalar

Rıdvan Kılınç

Daimi üye
Başlık
16
Tepki
15
  • Konu sahibi Konu sahibi
çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için saygılarımla.

songül taşdemir

Aktif üye
Başlık
0
Tepki
6
Aylık değerlendirme tutanağı ve iç tetkik raporu yeni formatları yayınlanmış ve onları kullanmak mecburiymiş ama bu formatları bulamadım:(
bilgisi olan var mıı??

Çiğdem Selişter

Daimi üye
Başlık
2
Tepki
68
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız.
formatlar burada yer almaktadır. Yayınlandıgı gun ıtıbarıyle bu formatlar esas alınarak doldurulmalıdır.

@Çiğdem Selişter
3. sayfada görülmektedir.

Emine Erdem

Daimi üye
Başlık
3
Tepki
1.191
@songül taşdemir
aşağıdaki linkten ulaşabilirsin..
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız.

kubraeren

Daimi üye
Başlık
1
Tepki
174
Mezuniyet
2016—17
Günaydınlar,
Aylık takvimde (sistemde) yer alan firma saha ziyaret tarihi gelmeden satıldı ise ve aynı zamanda unvan değişikliği oldu ise değişmeden önceki firmanın aylık değerlendirme formunu nasıl hazırlamalıyım? Ya da hazırlamam gerekmez mi? Yeni unvanlı firmaya da eçbs de sistem olarak kayıt yapıp çevre görevlisi atandıktan sonra mı hazırlamalıyım? 🤔

Cem Yılmaz

a.k.a. Cemgineer
Genel yönetici
Başlık
25
Tepki
2.344
Mezuniyet
2013—14
Yeni firmaya geçiş ne zaman yapıldıysa, o tarihten itibaren zaten gidemiyorsunuz maalesef. Sözleşmeniz otomatik olarak fesih durumuna geliyor. Dolayısı ile ortada Aylık Değerlendirme Tutanağı tutmanızı gerektirecek firma kalmamış oluyor. 🤷‍♂️

İl Müdürlüğüne firmanın faaliyetlerine son verdiği için ".../05/2019 tarihi itibariyle danışmanlık faaliyetlerine son verildiğini" belirten bir dilekçe sunabilirsiniz. Yeni firmanın EÇBS kaydını yaptıktan sonra sözleşmesini yükleyip; normal işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Yukarı Alt