Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bağlantı hızı

Konu, 'ARŞİV' kısmında Selma Akdoğan tarafından paylaşıldı.

1. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

Son zamanlarda konulardan forum ana sayfasına geçiş yavaşladı.aynı sorunu yaşayan var mı?

2. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Ben de aynı sorunu yaşıyorum.Kişisel bilgisayarımdan olduğunu düşünmüştüm.

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bende herhangi bir problem yok. Burdaki internete rağmen fakat ben yinede serverı ve siteyi kontrol ettireceğim..

4. Murat_Erdoğan

Murat_Erdoğan CMNet Üyesi

Bende de herhangi bir problem yok, tarayıcınızın geçmişini ve belleğini silmenizi tavsiye ederim. ccleaner adlı programı kullanabilirsiniz.

5. gencerakif

gencerakif CMNet Üyesi

evet aynı sorunları yaşıyorum bende kişisel bilgisayarımdan olduğunu düşünmüştüm.

6. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

ben de ccleaner kullanıyorum.Diğer sitelerle ilgili problem yok.Sorun tarayıcılarla ilgili olabilir mi ?Ben ie 8 kullanıyorum.mozilla,opera vb. kullananlar da durum nedir?

7. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Mozilla Firefox 4 kullanıyorum. Herhangi bir yavaşlama tespit etmedim.

8. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Bilgilendirme için teşekkürler.

9. Murat_Erdoğan

Murat_Erdoğan CMNet Üyesi

Explorer hem çok sorunlu hem de kullanışsınız bir tarayıcıdır. Firefox'a bir kere alıştıktan sonra vazgeçemezsiniz. İkinci olarakta chrome'u tavsiye ediyorum.

İlginizi Çekebilir

DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...