Battlestar Galactica

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
27 Nisan 2009
Mesajlar
466
Beğeniler
52
Şehir
Ataşehir, İstanbul
#1
Slm,

Geçenlerde Battlestar Galactica başlayayım dedim. Ondan önce Caprica'yı izle dediler. sonra da Battlestar Galactica mini bölümlerini izledim :)

şimdiii asıl soru Caprica'nın Battlestar Galactica yı anlamamda etkisi olmucakmıydı? Şimdi işler iyice karıştı bende henüz Battlestar Galactica başlamadım ama ordaki Admiral William Adama Caprica'da ki Joseph Adama nın neyi oluyor? :rolleyes: henüz izlemedim biliyorum ama Graystone'lar Battlestar Galactica da varlar mı yoklar mı? Sanal kız Zoe'ye ne oldu? Mother var dı Lacy miydi adı onlara noldu bunların cevapları olucak mı izlersem :eek: Siz izlediniz mi :D
 

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
23 Eylül 2015
Mesajlar
0
Beğeniler
276
#2
battlestar galactica capricadan önce yayınlanmış bitmiş. caprica hesapta olayın (saylon saldırısı) çok öncesini anlatıyor. yani aslında herkes önce galacticayı izledi sonra caprica olarak hikayeyi geriye doğru uzattılar.
adama'lar caprica eşrafından, çok köklü aile. amiral adama'nın dedesi hukukçu. capricada muhtemelen onların hayatı anlatılıyordur. ben önce capricayı izledim, o geçmişti elime, ama ilk bölümden ileri gidemedim çok sıkıcıydı. zoe, lacy bunlar kimdir ne yapar hiç bilmiyorum. galacticada yoktu böyle şahsiyetler. caprica izlemek gerekmiyor. battlestar galactica bu caprica olmadan da başyapıt zaten.

yok yok şimdi baktım adamanın babası hukukçuymuş. amiral olanın (william) babası, viper pilotu olanın (lee) dedesi. gereksiz ayrıntılar..
 

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
27 Nisan 2009
Mesajlar
466
Beğeniler
52
Şehir
Ataşehir, İstanbul
#3
:) anladım Zoe sözde cyclon ların yaratıcısı işte :)) programı o yazmış eskiden aslında ben capricayı beğendim evet çok yavaş ilerledi bi gerçek. gerçi battlestar galactica tamamen bağlantısının olmadığını forumlarda okudum reyting kaybı yüzünden sadece 18 bölüm yayınlanmış.
 

Yukarı Alt