Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belediye gelişim raporu

Konu, 'ARŞİV' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

 1. Merve Yeşildağ

  Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

  merhaba arkadaşlar; bu ara çok fazla soru soruyorum ama elimde değil aklıma takılıyor :) Allahtan yardımcı oluyorsunuzda hallediyorum. şimdiden de hepinize teşekkür ederim.
  Şimdi soruma geçiyorum; Belediye gelişim raporunda yaz ve kış aylarına ait çıkan atıklar,ve ambalaj atığı yüzdelik kısımlarını doldururken kendi elimdeki verileri mi dikkate alacam yoksa belediyeden mı temin edecem onları? eski çevre mühendisi belediyedende almış kendiside yapmış pek anlayamadım. Emin olmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
   
 2. Nuray Bilaloğlu

  Nuray Bilaloğlu CMNet Üyesi

  şimdi şöyle ki günlük evsel atık miktarını belediyeden öğreniyorsunuz yani günlük çıkan toplam atık bunun içinde ambalaj atığı dahil hepsi var çöp de var bunu belediye bilir sizin topladıklarınız geri dönüşümü olan kısım ambalaj atıkları gelişim raporunda siz topladığınız atıkların miktarını ay ay bildirin ama istiyosanız tplam günlük atık miktarınıda yazabilirsiniz o miktarların hepsi eski çevre mühendisinin yapmış olduğu atık yönetim planmında vardır iyi inceleyin gözünüzden kaçmış olabilir.
   
 3. Merve Yeşildağ

  Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

  tamam teşekkür ederim:)
   
 4. Can Doğan

  Can Doğan CMNet Üyesi

  merhaba kolay gelsin belediye gelişme raporu doldurmak istiyorum ama nette formatın word halini bulamadım sizde varsa gönderebilir misiniz acaba
   
 5. Merve Yeşildağ

  Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

  eke koydum.kolay gelsın.
   

  Ekli Dosyalar:

  alimslim ve Can Doğan bunu beğendi.
 6. Merhaba arkadaşlar, elinde belediye gelişim raporu örneği olan var mı acaba?
   

İlginizi Çekebilir

DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...