• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Bilgi Sistemi

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Çevre Bilgi Sistemi

Bu sistem ile; bir çok uygulamada geçen firma, tesis, kullanıcı gibi kavramların ortak bir havuzda toplanması amaçlanmaktadır.

Böylece;
Firma, tesis ile ilgili herhangi bir güncelleme için ayrı ayrı uygulamalarda tek tek işlem yapılmasına gerek kalmayacak.

Birden çok uygulama için ayrı internet adresi, kullanıcı adı, şifreye gerek duyulmayacak.

Giriş adresi:

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• Çevre Bilgi Sistemi Sunumu.pptx
    2.5 MB · Görüntüleme: 926
@SİBEL KURAL
Hangi birimle görüştünüz Sibel Hanım? Bana UATF kullanılamayacağı söylendi, eğer dediğiniz gibiyse çok mutlu olurum çünkü atık transferlerimizi tam anlamıyla durdurmak zorunda kaldık..

Firmam çevre danışmanlık firması açacak. Bu sebeple çevre bilgi sistemine kayıt başvurusunda bulunup kullanıcı kod ve şifremizi almıştık. İzin lisans sistemine de kayıt olmuştuk. Fakat belge başvurusu yapamadan sistem kapandı. Bu aşamadan sonra nasıl bir yol izlemem gerekiyor arkadaşlar bilgisi olan varsa yardım edebilir mi.

sistem kapalı galiba
EÇBS ile alakalı teknik çalışmalar ve tespit edilen hataların düzeltilmesine yönelik çalışmalar devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
uyarı var

@Kara--
Server Error in '/' Application.

The resource cannot be found.
Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

Requested URL: /EGovSignIn.aspx
hata alıyorum

Merhaba Arkadaşlar,
Hepimiz aynı sıkıntı yaşıyoruz şu düzgün çalışan sistemi bu hale getirdiler helal olsun,

Bir sorum olacak arkadaşlar,
Aşağıdaki ekran görüntüsünde bir den fazla şubesi olan tesisler bu bölüme tesisin merkez adresini mi yazmamız gerekiyor,

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    41.2 KB · Görüntüleme: 99
@Melike Yıldız

az önce görüştük. kesinlikle UATF kullanılmasını istemiyorlar.
yolda kalan taşımalar için tutanak ile kapanabilir ancak, hüküm verici bakanlıktır. onlara sunulacağı düşünülerek çalışılmalıdır dendi.

Bir firmamız Atık Taşıyamıyor bununla ilgili İletişim numaralarından arama yaptım fakat cevap yok.Firma sistem düzelene kadar atık taşıyamayacak mı.Net bilgisi olan var mı.Nasıl bir yol izlemeyiz.Yardımcı olursanız sevinirim.

Rezillik bunun adı başka birşey değil.hiç bişey düzgün çalışmıyor.eski sistemi keşke açsalar tekrar.zar zor birini kayıt ettim bu seferde tesis kaydetme kısmında takılıyor.bunun düzelmesi ayları bunlur söyleyeyim. bu tesis yetkilisinin vekaletname olması zorunlu mudur?yada tekrar nasıl değiştirebiliriz.bazı firmalar benim üstümede bazılarında yetkililerin vekaleti yok o yüzden değiştirmem lazım yada başka bir evrak yüklesem sıkıntı olurmı

Bu işi zaten zar zor yapıyoruz bide böyle saçma sapan sistemlerle uğraşıyoruz ben e devlette askerlik durum belgesini bile zar zor alıyorum ki çevre izin lisans başvuru atık talebi ekleme(üstelik şu sistem bile ocakta açıldı anca oturdu sistem) vs bu sistemle yürümez.Bu danışmanlık işini gerçekten bu bakanlığın yapbozları için bırakıcam. Çevre görevlisi eğitimi almak için giriyoruz video izlicez kitelniyor haydi başa.Yapamıyorsun bırak sağlam işi bari o kalsın.Sırf iş yapmak olsun diye edevlete bağladı herşeyi sanki sistem mükemmel.yani arkadaşlar sonuç olarak her rengi boyadık şu anda fıstık yeşilini yapıyoruz. sinirlensekte kızsakta elimizden birşey gelmiyor hadi kalın sağlıcakla

@turkay23
ben kaydedemiyorum bile onay linki geliyor tıklayınca hata veriyor.

Server Error in '/' Application.

The resource cannot be found.
Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

Requested URL: /EGovSignIn.aspx
e devletten uygulamayı seçince bu çıkıyor.

Ben tam BON alacakken sistem değişti. Nasıl yapabiliriz? Tutanak mı tutmalıyım?