• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Bilgi Sistemi

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Çevre Bilgi Sistemi

Bu sistem ile; bir çok uygulamada geçen firma, tesis, kullanıcı gibi kavramların ortak bir havuzda toplanması amaçlanmaktadır.

Böylece;
Firma, tesis ile ilgili herhangi bir güncelleme için ayrı ayrı uygulamalarda tek tek işlem yapılmasına gerek kalmayacak.

Birden çok uygulama için ayrı internet adresi, kullanıcı adı, şifreye gerek duyulmayacak.

Giriş adresi:

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• Çevre Bilgi Sistemi Sunumu.pptx
    2.5 MB · Görüntüleme: 926
Danışman olarak bir tesisi kendi üzerime atamaya çalıştım; sözleşmeyi vs. yükledim. Ancak onay maili gelmesi lazım, bir türlü gelmiyor. Sonradan fark ettim "15 gün içinde onaylanması gerekmektedir" yazıyor. Demek ki sisteme o kadar güvenmiyorlar ki, mailin onaylanma aralığını 15 güne çıkartmışlar :)

Sistem otomatik vergi numarasını atıyor ama bir rakam eksik. Rakam yazılmıyor. Vergi numarasını doğru girin diyor ama hiçbir şekilde tuşlar aktif kullanılmıyor. İlk aşama bile sorunlu bende.

Tesis yetkilisinin e devleti ve şifresi ile girdiğimde tesisi danışman firma üstü nasıl atıyoruz arkadaşlar?
@m.karakus

aynısı bende de mevcut

@m.karakus

hemde nasıl :D sanki alt yapılar o kadar müsayit de böyle birşey yapılıyor; madem yapıyorsunuz bari pilot uygulama yapın ya da mevcut sistemle aynı anda bir süre devam etsin bari.

bakanlık da bir garip işte.. en iyisi 2 3 gün beklemek sistem tam otursun daha bunlar siteyi bile doğru düzgün yapamamışlar. ama yaptığınız ve yapamadığınız herşeyin ekran görüntüsünü alın. ne olur ne olmaz ve hata veren her yer için sorun bildirin. en mantıklısı bu bence.

O ekran bende de mevcut. tesis yetkilisi tc ile girip kurcaladım firmanın altında 4 tane tesis görünüyor, normalde tek tesisiz hangisini seçeceğim ben şimdi sadece adreslerin yazılışlarında farklılık var başka da bir bilgi görünmüyor.
birde aktifleştirilebilecek kurum listesi var tek firma görünüyor ünvan doğru adres yanlış. Hiçbirinin düzeltme butonu yok. bilmediğimden ekleyemiyorum da

Arkadaşlar, işveren e devlet hesabıyla girerek bu ekranlara kadar gelebildim. Ekteki resimlerden hangisiyle aktarma yapmam gerekiyor benim ? Yardımcı olabilir misiniz ?

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    36.6 KB · Görüntüleme: 126
  • 2.JPG
    2.JPG
    32.5 KB · Görüntüleme: 127
Ya arkadaş işimiz gücümüz var tesis kuruldu kurulacak Gfb almam lazım başvuru yapacağım saçma sapan şeylerle uğraşıyorum madem tam çalışmıyor neden böyle bir sistemi açıp eskisini iptal ediyorsun

Çok sorumsuzca bir geçiş olmuş