• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Bilgi Sistemi

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Çevre Bilgi Sistemi

Bu sistem ile; bir çok uygulamada geçen firma, tesis, kullanıcı gibi kavramların ortak bir havuzda toplanması amaçlanmaktadır.

Böylece;
Firma, tesis ile ilgili herhangi bir güncelleme için ayrı ayrı uygulamalarda tek tek işlem yapılmasına gerek kalmayacak.

Birden çok uygulama için ayrı internet adresi, kullanıcı adı, şifreye gerek duyulmayacak.

Giriş adresi:

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• Çevre Bilgi Sistemi Sunumu.pptx
    2.5 MB · Görüntüleme: 926
yetki belgesi baslikli ayri bir belge de var. garanti olsun diye, ticaret sicil, yetkli belgesi ve sirket yetkili imza sirkülerinden hangisi varsa koyun bence

Yetki Belgesi olarak imza sirküleri veya vekaletname yüklenebilir ikisini de kabul ediyor sistem

yetki belgesi olarak ticaret sicil imza sirküleri kabul ediliyor.
danışman firmalar izin lisans sistemi henüz tam olarak entegre edilemediği için aslında bişey yapamıyoruz şu an.
aylık takvim sözleşme gibi bildirimli işlerinizi dilekçe ile il çevreye sunun ki ileride sıkıntı yaşamayın derim ben.

İYİ GÜNLER DAHA ÖNCE DANIŞMANLIĞINI YÜRÜTTÜĞÜM BİR TESİSİM VAR. DÜN TESİS SAYHİBİNİN E-DEVLETİNE GİRDİK AKTİFLESTİRİP ÜZERİME ATAMA YAPMAK İÇİN AMA FİRMA GÖRÜNMÜYORDU. TESİS KISMIDA HESAP KISMIDA BOMBOŞTU BİŞEY YAPAMADIM. BU SORUNLAR KARSILASAN VAR MI?

Hesaplarımda bir hesap tesis kısmında bir hesap var isimler benzer tesis uygulamasında ekli olan hesapta bağlı olduğu firma diye diğer hesap yazılı nerden böyle oldu anlamadım ticaret ünvanı tesis uygulamasında yazan isim yardımmmm

@Tunç Bozkurt
bende yetkili değişiklik başvurusunda bulundum dilekçeyle izmir il müdürlüğü'ne gidip onaylattım, personelin sisteminde onaylı benim sistemimde hala ''başvuru onay bekliyor'' şeklinde gözüküyor. fbsdestek@csb.gov.tr adresine ekran görüntüleriyle mail attım, henüz dönüş olmadı. :suspus:

@Kara--
MÜDÜRLÜĞE DİLEKÇE FALAN MI YAZDINIZ YOKSA SİSTEMDEN Mİ YAPTINIZ . FİRMA SAHİBİNİN SİSTEMİNDE İŞLEM YAPABİLECEĞİM Bİ TESİS YOK BOMBOŞ ÇÜNKİ.

@demet.e
firma sahibinin sisteminden yetki değişikliği diyerek firmanın vergı no ve ticaret sıcıl yukledım dılekce kendısı olusturdu onu verdim il müdürlüğüne onayladılar fırma ve tesis firma sahibinin üstüne geçti

@Kara--
AA TAMAMDIR SİMDİ SİSTEMDEN DE MAİL GELDİ YARDIM İSTEMİŞTİM ÇOK FAYDALI OLACAK BU BİLGİ. TEŞEKKÜRLER.

@Abdulkerim DOĞAN
HALA EKSİKLİKLERİN TAMAMLANMASI GEREK DENİYOR. SİSTEM KAPALI SANIRIM HALA. EKLENECEK UYGULAMALAR KISMINDADA İZİN LİSANS YOK

@ucserbes
Aynı durum bendede var.
Dün bakanlıkla görüştüm bikaç gün bekle dediler.
Bugün Alo 181 i arayıp kayıt oluşturdum dönüş yaparlarmı bilmem.

danışman firmanın danışmanlık hizmeti verdiği tesisleri görebilme gibi durumu varmı arkadaslar firma sahibi olarak sistemden göremiyorum hizmet verdiğimiz firma- tesisleri?

@ahmettyy
BANA DÖNÜŞ YAPTILAR AMA İZİN LİSANS SİSTEMİ HAKKINDA BİLGİ VERMEDİLER SİSTEMİ GENEL ANLATMIŞLAR HALBUKİ BASTIRA BASTIRA İZİN LİSANS SİTEMİ DEMİŞTİM :-D

@hilalparslan

ben kendi durumumu mail attım fbsdestek@csb.gov.tr ye aşağıdaki yanıt geldi. sizin durumunuza da yanıt olduğu için paylaşıyorum.

"Yetkili değişikliği başvuru formunuzu il müdürlüğünden onaylattırmanız gereklidir. Onaylattırdığınız halde bu şekilde kaldıysa genel problem de var bu kısımda yazılımcılar ilgilenmektedir."