• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Bilgi Sistemi

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Çevre Bilgi Sistemi

Bu sistem ile; bir çok uygulamada geçen firma, tesis, kullanıcı gibi kavramların ortak bir havuzda toplanması amaçlanmaktadır.

Böylece;
Firma, tesis ile ilgili herhangi bir güncelleme için ayrı ayrı uygulamalarda tek tek işlem yapılmasına gerek kalmayacak.

Birden çok uygulama için ayrı internet adresi, kullanıcı adı, şifreye gerek duyulmayacak.

Giriş adresi:

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• Çevre Bilgi Sistemi Sunumu.pptx
    2.5 MB · Görüntüleme: 926
@Evin ersoy
:) haklısınız. Bu formları ilk tesis yetkillileri için hazırlamıştım. O yüzden o şekilde yazıyor. Aynı adreste 2 tesis varsa sistem aynı uavt kodunu kabul etmiyor. Bu yüzden il müdürlüğüne durumu açıklayıcı bir dilekçe yazılması gerekiyor. Sanırım o zaman yeni bir uavt verilebiliyor.

@hatice kaya
Merhabalar ben bugün itibariyle şirket yetkilisinden vekalet aldım ama 2019 yılına kadar.Sistem sadece 2018 i gösteriyor, yine de 2018 i seçip devam etsem sorun olur mu acaba?

@canmet01
Bende aynı sorunu yaşıyorum, aşamadım maalesef

@m.karakus
yeterlik uygulamasını eklemiş miydiniz firmaya? Yeterlik uygulaması ekledikten sonra bendeki sorun kendiliğinden çözüldü.

@NUR NİDA
ekledim tüm herşey görülüyor eksiklik tamamladım yine aynı şey ile karışılaşıyorum. ayrıca uavt kodumu da çoklu kullanıma açtırmak için sorun bildirdim ama hala bir dönüş yokmuş.

@m.karakus
Sistem oturmadığı içindir. Bende başka bir firma için sorun bildirdim dönüş yapmadılar henüz

çevre yönetim birimi firmasını çevre danışmanı gibi mi tanımlıyor. protokol yükleyin diyor çyb2nin tesisine nasıl bir protokol yüklemesi lazım

arkadaşlar merhaba danışmanlık firmasında çalışıyorum firmalarımızı yeni sisteme aktardık danışmanlık firmamızı da yine aynı şekilde firma sahibi üzerinden etkinleştirdik ancak danışmanlık yapılan firma listesinde herhangi bir firma gözükmüyor eizin uygulamalarına zaten giremiyorum takvim desen o da yok :)) forumda gördüğüm kadarıyla bazı meslektaşlarımız bu aşamaları geçmiş sormak istediğim örneğin danışmanlık yapılan tesisler kısmında firma ekleme butonu var ekliyoruz protokol bitiş tarihini giriyoruz ancak ondan sonraki adım olan eklediğiniz tesis yetkilisi sisteme giriş yaparak protokolü yüklemelidir kısmını yapabilen var mı tesis yetkilisi dediği tesisi aktardığımzda sorumlu atadığımız kişi olsa gerek kendimi atıyorum ancak herhangi bir bildirim alamıyorum bu şekilde ekleme yöntemi ile sonuç alabilen var mı varsa nasıl aldılar nasıl bir yol izlediler biraz uzun bir yazı oldu kusura bakmayın içimi döktüm. Yapabilen arkadaşlardan geri dönüş bekli
yorum.

Merhaba Arkadaşlar, çook sevgili yeni sistemimizde GFB Başvurusu yapmam gerekiyor. Ama e-imza butonuna tıklayamıyorum. Sorun neyden kaynaklı olabilir. Aynı sıkıntıyı yaşayan oldu mu? Yardımcı olabilir misiniz?

1528182190921.png

Arkadaşlar, firma aktifleştirme işleminde firma sahibi olmayan için vekaleten işlem yapıyorum seçeneğini tıklayıp işlem yapan var mı ? Bir türlü kayıt kısmına geçmiyor. Bakanlığa sordum vekalet kısmında sıkıntı var dediler. Sizlerde de oldu mu acaba ?

Arkadaşların burdan GFB başvurusu kısmına falan girdiklerini görünce telaş yapmaya başladım. Bir tek bizde mi bu sorun var sadece biz mi yapamıyoruz diyorum ya