• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Bilgi Sistemi

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Çevre Bilgi Sistemi

Bu sistem ile; bir çok uygulamada geçen firma, tesis, kullanıcı gibi kavramların ortak bir havuzda toplanması amaçlanmaktadır.

Böylece;
Firma, tesis ile ilgili herhangi bir güncelleme için ayrı ayrı uygulamalarda tek tek işlem yapılmasına gerek kalmayacak.

Birden çok uygulama için ayrı internet adresi, kullanıcı adı, şifreye gerek duyulmayacak.

Giriş adresi:

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• Çevre Bilgi Sistemi Sunumu.pptx
    2.5 MB · Görüntüleme: 926
@nil_ayy
aynı sorunla karşı karşıyayım ve 5 gün sonra Lisans yenileme başvurusu yapmam gerekiyor. E izin Lisansa giren arkadaşlar nasıl girdi bir çözüm üretebildiler mi? yardımcı olurlarsa sevinirim...

@nil_ayy

Benim sistemimde önce izin lisansla girebildim ama başvurulara giremiyordum. dün başvurulara girip firmayı görüyordum ancak firma bilgileri atık kodu listesi v.s. doğru değildir. Bugün firma bilgileri doğrulanmış ama atık kodu bilgileri girilemiyor. Sistem düzelecek ve benim cuma gününe kadar başvuru yapmam lazım. Ancak sistem böyle olursa yapacak birşey yok sakin olun.

Merhabalar danisman firmayiz hastanelern ECBS'ne aktariminda yetki belgesi olarak hangi belgeyi yuklemeliyiz bilgi verirseniz cok sevinirim

@Md.Merve

Aktarımda var olan bir sistemi eçbs ye aktarıyorsunuz. Dolayısıyla il müdürlüğü onayını gerektirmiyor. Bu sebeple bakanlığın il müdürlüğünün kabul edeceği evraklar kısmı boşa çıkıyor. Elinizde ticaret sicil gazetesi, imza sirkleri, yada yetki belgesi (atama kararı v.b.) evrakı yüklersiniz. Onay gerekmeyeceği için dönme şansı yok.

e-izin başvurusunu tamamlayabilen var mı ? 3A'yı doldurdum ancak ilerleyemiyorum, sayfaya ulaşılamıyor hatası çıkıyor aynı hatayı alan var mı ?

@ahmettyy
Aynı sıkıntı bende de var 2019 ocakta bitecek olan çevre iznim, 2018 ocakta bitmiş durumda. Temmuz a kadar sistemden yeniletme başlatmam gerek. Lakin sistemin çalışmaması bir yana sistem bana çevre izni yenileyemezsin önce gfb al diyor. Bakanlıkla görüştüm-181 üzerinden sayfadaki sorun bildir kısmında yazın, o konuyla uğraşıyorlar ama ne zaman düzelir bilemem dediler. Sayfadaki sorun bildir butonu da hata veriyor :D insan çıldırıyor, neşeyle doluyor :D

@nil_ayy
İnternet probleminden dolayı bugün işlem yapabildim başvuruyu tamamla dediğimde görseldeki yazı çıkmaktadır. Gerçekten artık ne yapacağımı bilmiyorum. Halen siteyi kurabilmiş değiliz, nasıl ilerleme kaydedeceğiz, yardımcı olabilecek olan var mı?

Ekli dosyalar

• EÇBS.JPG
    EÇBS.JPG
    61 KB · Görüntüleme: 61
sistemde koordinat bölümüne müdahale edebilen var mı? veya o sayfayı da kaydedip ilerleyebilen? ayrıca lisans yenilemek için farklı bir yer yok değil mi burdan yapacağız?

@Bağcan Dübek
Dün gfb başvurusu için tüm adımları tamamladım ama bende de imza sıkıntısı oldu atamıyorum başvuru taslakta kalıyor? koordinat kısmında dediğiniz gibi açılmıyor ama kaydediliyor
i