• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Bilgi Sistemi

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Çevre Bilgi Sistemi

Bu sistem ile; bir çok uygulamada geçen firma, tesis, kullanıcı gibi kavramların ortak bir havuzda toplanması amaçlanmaktadır.

Böylece;
Firma, tesis ile ilgili herhangi bir güncelleme için ayrı ayrı uygulamalarda tek tek işlem yapılmasına gerek kalmayacak.

Birden çok uygulama için ayrı internet adresi, kullanıcı adı, şifreye gerek duyulmayacak.

Giriş adresi:

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• Çevre Bilgi Sistemi Sunumu.pptx
    2.5 MB · Görüntüleme: 926
Parça parça çok anlatan olmuş okuyorum hep ama ben hala sözleşme yükleyemiyorum. Benim sistemimde mi bi sıkıntı var anlayamadım. Şöyle adım adım anlatabilecek birisi var mı acaba? Sistemde hala boşluklar mı var yoksa ben mi artık algılayamaz oldum... hergün farklı bi sıkıntıyla uğraşmaktan kafayı yemek üzereyim....

E-imza gönder dediğimde imzalama ekranı geliyor şifremi girip imzala dediğimde beklenmeyen bi hata oluştu diyor genel anlamda e imzada bir sorun mu var bileniniz var mı acaba resimdeki hatayı veriyo

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    20.6 KB · Görüntüleme: 29
@Gülfem Polat

Bende aynı şekilde yapıyorum ama sistemimizde bi sıkıntı var sanırım. Vergi No ve İli seçtikten sonra altta firmanın ismi çıkıyor. Tesisler fln açılmıyor. Firma yetkilisi olarak giriş yaptığımızda da onay bekleyenler kısmında ekte de göreceğiniz üzere herhangi bir onay butonu yok.söz.png

@Fatmanur
danışmanlık firmamız aktifleşmeden önce bende aynı hatayı alıyordum danışmanlık firmamız aktif olduktan sonra girebildim izin lisansa

@Sevinç ÇELİK
SEVİNÇ HANIM,
Tesisime ait olan UAVT Kodumu çoklu kullanıma açtırmak istiyorum diye belirttim sürekli. Aradım sadece bunu yaptırmak istiyorum dedim. Açtılar. Sonra ilerleyebildim.

@Gülfem Polat
merhaba Gülfem Hanım aynı problem bende de var ve çözemiyorum.
siz çözüm yolu bulabildiniz mi acaba ?

@Gülfem Polat
probemi çözebilen var mıdır?

@muratkahvecioglu

orda 3 firmanın görünmemesinin nedeni o tesislere yetkili kişi olarak eklenmediğiniz içindir. danışmanlık firmasının sisteminden tesis ekliyse ve ÇG olarak siz atandıysanız sizin sayfanızda sorumlu tesis listesinde o tesisler görünecektir.

@Nazzzzz
Merhabalar,

Bende firma da tam zamanlı çevre görevlisi olarak çalışıyorum ancak eklediğimde hala Adana/Ceyhan olarak çıkıyor. Direk TC. mi yazıp ara butonuna bastığımda da başka firmada çalışıyor yazısı geliyor. Siz bu sorunları nasıl aştınız?

@Ömer Es

adana ceyhanı önemsemedim sistemsel hata herkeste oyle yazıyor. onayladım.
başka firmada çalışıyor çıkıyorsa zaten işlemini yapmışsın demektir. belki onaylamayı unuttun sekmeleri kontrol et

@filizt

Ekli dosyalar

• 1530611338365.png
    1530611338365.png
    55.2 KB · Görüntüleme: 701
  • 1530611361984.png
    1530611361984.png
    55.2 KB · Görüntüleme: 295