• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Çevre Görevlisi Atama Bildirimi Hakkında

Aşağıdaki bent gereği çevre görevlisinin ayrılması durumunda çevre bakanlığına dilekçeyle bildirim yapmak zorunda mıyız? sistemden yaptığımız değişiklik bildirim sayılır mı?

b) Çevre görevlisi belgesine sahip personelin firmadan ayrılması veya işe başlaması durumunda Bakanlığa on iş günü içerisinde haber vermekle,

Aşağıdaki bent gereği çevre görevlisinin ayrılması durumunda çevre bakanlığına dilekçeyle bildirim yapmak zorunda mıyız? sistemden yaptığımız değişiklik bildirim sayılır mı?

b) Çevre görevlisi belgesine sahip personelin firmadan ayrılması veya işe başlaması durumunda Bakanlığa on iş günü içerisinde haber vermekle,
Bilgi vermek gerekiyor diye biliyorum.

bencede öyle ama bir yandanda çevre il müdürlüklerine firmayla anlaşma yaptığımızda dilekçe verme zorumluluğumuz var. aynı şekilde de bakanlığa bildirim olabilir

bence sistemde düzeltme zaten yapılacaktır onun dışında bakanlıga bir dilekçe ile bilgi bırakılmalı diye düşünüyorum ki bu zaten zahmetli bir iş değil yani

aldemir072

CMNet Üyesi
ben daha önce değiştirdim firmamı il çevre ve şehircilik e bildirim yapmak değilde bilgilendirme yapmak gerek biz öle yaptık yani.. ben böyle biliyorum..

ben daha önce değiştirdim firmamı il çevre ve şehircilik e bildirim yapmak değilde bilgilendirme yapmak gerek biz öle yaptık yani.. ben böyle biliyorum..
bilgilendirmede zaten bildirimle olur. ben ayrıca işten ayrılma olayını soruyorum. bakanlık için bir bildirim yapmak gerekiyormu.

aldemir072

CMNet Üyesi
yok gerek yoktur ben çünkü danışmanlık firmamı değiştirdiğimde sadece içom a bilgilendirme yaptık bide netten kendisi istifa etmesi lazım kendi çevre izin lisans portalından ondan sonra başka bişi yok yani ben başkada bişi yapmadım

yok gerek yoktur ben çünkü danışmanlık firmamı değiştirdiğimde sadece içom a bilgilendirme yaptık bide netten kendisi istifa etmesi lazım kendi çevre izin lisans portalından ondan sonra başka bişi yok yani ben başkada bişi yapmadım
Bu arada denetimler daha başlamadı. bu bildirimde bişey olmuyacağı danışmanlık firma denetimlerinde ortaya çıkar. çevre görevlisi yönetmeliğinin sonunda puanlama var mesela