• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Görevlisi Belgesi Eğitimi

hurri time

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
als
Çevre Görevlisi Belgesi
Merhabalar, uzun bir süredir eğitimin verilmesini beklemekteyim. Bakanlıkla defalarca iletişime geçmeme rağmen hiç kimse konu ile ilgili yardımcı olmadı. Bahsi geçen eğitimin ne zaman verileceğine dair bilgisi olan var ise lütfen bildiriniz.

Tam yorumlayamadım, Bakanlığa mail attım, gelen cevap: "Duyuru metninin 4. maddesini okuyunuz."

4. Maddede şöyle yazıyor: "İzin lisans sistemi üzerinde belgesi iptal edilmiş Çevre Mühendisi olanlar da bu eğitime katılacaklardır. "

@Murat Albayrak
Ben de aynı durumdayım. Ama belgeyi kullanmayınca iptal olmaz diye düşünüyorum. O yüzden bu eğitime biz katılamayacağız sanırım.

@Murat Albayrak
Sizinki vize yenilemeye giriyor. Ben de benzer durumdaydım. Yili suresi doldugu icin Belgem iptaldi. Sonraki vize eğitimlerine de katılmadım fakat son acılan eğitime katıldım ve belgemi yeniledim .

Yarın sistem açılıyor , video sonu sorularında yardımcı olabilecek var mı? Eski konu başlıklarına göz attım paylaşım yapılmış bu sene de yapılır inş. Testte başarısız olduğumuzda hakkımız yanıyor mu direk nasıl oluyor bilgisi olan var mı

@Betim
Testi çözdüğünüzde geçemezseniz videoya tekrardan başlıyorsunuz hakkınız yanmıyor. Soruların cevaplarına youtubedan ulaşabilirsiniz.

Sorular ve cevaplar aynı mı oluyor ki? Link paylaşabilir misiniz

@Olgaç Sürmelihindi
Eski paylaşım mevcut Sorular ve cevaplar aynı mı oluyor ki?Link paylaşabilir misiniz

@Betim Merhaba 30.11.2017 tarihindeki Çevre Görevlisi Vize Yenileme Eğitimine katılmıştım. Videolar ve sorular aynıydı. Bazı yönetmeliklerde değişiklik olmasına rağmen eskisine ait video vardı. Bence videoları güzelce dinleyip soruları kendiniz çözerseniz çok yararlı olacaktır. Toplam 52 video var süreleri değişiyor.

Başvurular bittikten sonra başvuru sırasına göre haftalık eğitim periyotları belirleniyor size mail geliyor şu tarihler arasında girip eğitiminizi tamamlayınız diye.

2017 Kasımda ayındaki vize eğitimi yanlış hatırlamıyorsam 3 veya 4 grup halinde açıldı. Ben 2. grupta eğitimi aldım.

@Olgaç Sürmelihindi
Olgaç Bey, 2017 yılında belgeyi yeniledim, videoları tekrar tekrar yapmaktan son anda yetişmişti. Cevapların olduğunu bilmiyordum. Zor günlerdi :)

Merhaba eğitim videolarını izlerken 47. video sonunda değerlendirme sorularını görüntüleyemedim. Hata ve istek bildirimi gönderdim tarayıcı değiştirin dendi denedim aynı videoyu 5. izleyişim yardımcı olabilecek var mı acaba ?

merhaba arkadaşlar, ben dahil diye biliyorum çünkü süresi bittiği için benimde belgem iptal olmuştu ve uzaktan eğitime katıldım.