• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Görevlisi Belgesi Eğitimi

hurri time

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
als
Çevre Görevlisi Belgesi
Merhabalar, uzun bir süredir eğitimin verilmesini beklemekteyim. Bakanlıkla defalarca iletişime geçmeme rağmen hiç kimse konu ile ilgili yardımcı olmadı. Bahsi geçen eğitimin ne zaman verileceğine dair bilgisi olan var ise lütfen bildiriniz.

@Aysel Ünal
Eğitimler gruplar halinde olacaktı. 7 mayısta başladı başvurular eğer başvuru için gecikmiş iseniz 2. eğitim grubuna kalmış olabilirsiniz.

@diğdemy
Başladığı gün başvurumu yapıp ertesi gün ücreti ödedim.

@saregrn
Evet aynı şekilde bende görüştüm ama başvuru için gecikmemiştim bu kadar süre geçmesi normal mi zaman geçiyor bizde eğitimimizi tamamlasak bir an önce

@Aysel Ünal
Başvuru yoğunluğundan dolayı olduğunu düşünüyorum. Onaylandıktan sonra hem telefona mesaj hemde mail geliyor eğitimin aktif olduğu tarih ve saatleri. Yine de arayıp öğrenin içiniz rahat etsin.

@Aysel Ünal
pazartesi duyurudan hemen sonra başvurup salı ücretini yatırmıştım bende maalesef maili bekleyeceğiz artık

@saregrn
tam şuan eğitim mesajı geldi :)

@diğdemy
Eğitim için aldığınız referans numarası eğitim ücreti için veriliyor. Bu verilecek referans numarası çevre görevliisi belgesi için veriliyor. İkisi farklı yani

Merhaba,
Çevre görevlisi belgesi alınması için izlenecek yolları ve yapılacak işlemleri nerden bulabilirim? (ilk defa alacağım/uzaktan eğitim sistemi için)

Merhaba,
Başvurumu yaptım parayı yatırdım ama başvurum reddedildi.
Reddedilme sebebi : Kendinize ait lisans diplaması yüklenmediğinden başvurunuz red edilmiştir. diye bir mail geldi.
e-devlet üzerinden doğrulama kodlu mezuniyet belgesi de kabul edilmektedir dediği için ben o şekilde yükledim başvuru yaparken.
PNG formatında yüklemiştim belgeyi acaba ondan mı reddedildi yada diploma mı istiyor? Neyi yanlış yaptım yardımcı olur musunuz?
Tekrar başvuru yaparsam yeniden mi para yatırmam gerekiyor?

Merhaba,
Çevre görevlisi belgesi alınması için izlenecek yolları ve yapılacak işlemleri nerden bulabilirim? (ilk defa alacağım/uzaktan eğitim sistemi için)
@milhan

Yardımcı olur musunuz?
@diğdemy @Cem Yılmaz @mustafa_kibaroglu @Hatice Özbir

Eğitim ile ilgili hala mail gelmedi. Para yatıralı bir hafta olacak nerdeyse. Nasıl iş bu bilmiyorum