• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre mühendislerinin yıllara göre maaş ortalamalarını merak ediyorum

Son 5 yılda ki ortalama NET maaş aralığınız nedir?

• 1500-2000

• 2000-2500

• 2500-3500

• 3500-5000

• 5000-7000

• 7000 ve üzeri

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
ekledinde 7 değişmedi :D :D başkan sen görüyorsundur adres göster bize :D :D

Oyları göremiyorum. Bir şekilde bulurum belki ama gerek yok. Seçenekleri daha arttırmıyım psikoloji bozulur dedim. Haklıymışım. ?

seçenek az olmuş 1500 altı da konulsa iyi olurdu aslında

@Çağatay Atay

7 ve üzeri iki kişi olmuş. Şimdi ne olacak :D

Haydaa !! o_O hadi ilkine eli sürştü dedik te yapacak bişey yok başgan adres göster vuralım ;) Bir yanım da ne kadar üstü diyor :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

@Çağatay Atay
bence çevre mühendisliği yapmıyodur, limon satıyor, bakkal işletiyor olabilir :cool: para bu işlerde

@Gülay
Net maaş olarak sormuştuk ama :confused: sonuçta herkesin ek gelirleri vardır o ayrı bir durum.
Bence kesin İSG çıkar bu işin altından şöyle en A'lısından :D:D Bi o işe giremedik parada orda diyollaa :utan:

7bin alan arkadaş kim ya? gerçekten bu meslekte 7bin kazanan var mı? öyleyse intihar edelim biz..

@Çağatay Atay
7000 için İSG gibi tehlikeli bir işe girilir mi tercih meselesi :) Benim şahsi fikrim hiçbir kimse sadece Çevre Mühendsiliği ile 7000 alamaz. :)

@aySbuk
"Gelir çok oldumu giderde çok olur 1 ay gelmedimi de sorun büyük olur" diyolar boşver biz böyle iyiyiz :rolleyes::rolleyes: (Bkz. Polyanna)

@Gökhan B.

7bin ve üzeri lütfen. Tabi tercih meselesi o sorumluluk ta zor yani. Ama bi bakıma bence girilir. Ben girerim. Bizim burda girmeyeni döverler :D:D

Ölümlü bir kaza olduğu anda olabilecekleri iyi incelemek lazım aynı zamanda cesaret işi yapanlara allah kolaylık versin :)

1500-2000 aralığının çoğu geri dönüşüm tesisinde çalışıyordur.Buna neredeyse eminim.

Harita Teknikerliği yaparken daha fazla maaş alıyordum şu anda işsiz olduğum için teknikerlik her türlü Çevre Mühendisliği'ni tokatlar diyorum. Çevre Mühendisi olarak bir işte istihdam edilip maaşım teknikerlik yaptığım maaştan yüksek olduğunda bu gönderi güncellenecektir...