• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre mühendislerinin yıllara göre maaş ortalamalarını merak ediyorum

Son 5 yılda ki ortalama NET maaş aralığınız nedir?

• 1500-2000

• 2000-2500

• 2500-3500

• 3500-5000

• 5000-7000

• 7000 ve üzeri

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

zekicanutku

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
malesef çalışmıyorum
Yıllara göre değişilik göstermesi gerekir ancak illerden illere değişimde çok farklı sanırım

Ucu o kadar açık soru soruyorsunuz ki, hangi birimde çalışıyor? Ne unvanla çalışıyor? Ne iş yapıyor? Kaç yıl aynı işte çalışmayı planlıyor?

Her yerden maaşları duyabilmek için açık bıraktım belediyede taşerondan tutun şehir hastahanesinde çevre birimine kadar

bunu bir anket olarak yapın. Bu şekilde sorduğunuzda kimse cevaplamayacak. Anket olarak hazırlayın şıklarıda güzel bir şekilde ayarlayın.

asgari ücret 1600 oldu bu gidişle onu bile veren olmayacak.

Bencede bir anket şeklinde yapın bunu belli aralıklarla şıklara bölerek sorun insanlar o zaman daha rahat cevap verebilirler.

ben 2009 da 700 tl ile baslamistim ilk isime. sonra askerlik falan. 2011 de 1350, 2012 de 1250 tl, 2013 1400, 2014 2000.
sonrasinda da pek bi artis olmadi su an 2500 civari. sadece cevre gorevlisi belgem var...

Site Yöneticilerine buradan duyuralım o zaman bu konu ile ilgili anket beklemekteyiz.

2012 yılı çevre danışmanlığı-1750 tl, 2014 yılı tat -2000 tl, Şu an mühendislik yapmıyorum:)

2016-2017 ortalama maaş aralıkları başlığı adı altında 1500-2000,2000-2500,2500-3000,3000 ve üzeri gibi bir anket oluşturulabilir bence

O kadar ayrıntıya girilirse işin içinden çıkılmaz zaten :) ama maaş bazında insanlar az çok fikir sahibi olabilir

Son 5 yılda ki ortalama maaş aralığınız nedir? ankete bekliyorum o zaman.

Oyu veren gözüküyor mu ki ortaya mı yazılmış cümle :)

Bir an olsun şüphe ettiririm o bile yeter :D

Velhasıl bence brüt ve ya net diye düzeltmek lazım. sonuçta 7k brüt ile ele 5k geçmez.