• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

danışmanlık ücret...

Kayıt
12 Mayıs 2011
Mesajlar
77
Beğeniler
23
#1
merhaba arkadaşlar bir firmaya danışmanlık yaparken kafamıza göre mi ücret belirleyecez yoksa bununla ilgili yayınlanan bir fiyat aralığı varmı?
 
V

v for vendetta

#2
Cevap: danışmanlık ücret...

bildiğim kadarıyla yok qenelde rekabet war ücret durumunda en düşük fiyatı weren alıyor ihaleyi maalesef:)
 
Kayıt
12 Mayıs 2011
Mesajlar
77
Beğeniler
23
#3
Cevap: danışmanlık ücret...

anladım kötüymüş o zaman halbuki bir fiyat aralığı olsa iyiymiş en azından alt sınır olsa iyi olurdu.Danışmanlık şirketleri çok fazla arttı bu yüzden fiyatın aşağılara düşmesi çok normal gibi duruyor:D
 
V

v for vendetta

#4
Cevap: danışmanlık ücret...

aynen...bikaç firma vardı takip ettiğim yarıştılar aralarında bide işin garip tarafı şu kim ihaleyi alırsa ki çoğu yeri alıyor diğeri bu isimle karşılaşıyor ve ihaleyi alan firmanın arkasından konuşuyor:) sanırım sövüyor:)
 
Kayıt
21 Aralık 2008
Mesajlar
335
Beğeniler
50
#6
Cevap: danışmanlık ücret...

Serbest piyasa ekonomisi modeline göre piyasalarda arz talep dengesi ile fiyatlar stabil hale gelmektedir, bir süre sonra gerçekten işini iyi yapanla, bu işleri yapmayan/yapamayan denetimlerde ayrıldığında her şey çok daha iyi olacak burada bütün sorumluluk Çevre ve Şehircilik denetçilerinde,
Sevgi ve Saygılarımla