• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-Çevre İzinleri Sorunlarınız Hk. (Yeni)

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar herkese merhabalar,

Eski konumuzu hala Sedat Bey'in görevde olduğunu zannedenlerin sorularıyla zor durumda bıraktığımızı düşünerek kilitlemiş bulunmaktayız. Sorunlarımız ile ilgili burada şu anlık (!) kendi kendimize yardım masası oluşturduk. Umarım birbirimize yardımımız dokunur.

Önemli bir ayrıntı da; Sedat Bey yerine bakanlıkta Cihan Bey'in ilgileneceğini diğer konuda belirtmişti. Cihan Bey'e şu anlık (!) 0.312.410.19.19 'dan ulaşabilirsiniz. Tabi telefonu düşürebilirseniz.

Birbirimize yardımcı olmamız dileğiyle, herkese iyi akşamlar..

Arkadaşlar Merhaba ,
Çalıştığım tesis için gfb başvurusunu elektronik ortamda başlattım. Henüz evrakları yüklemeye başlamadım çünkü bir evrağımda sorun çıktı düzeltilmesi gerekiyor bu süreç 2-3 ayı bulacak gibi. Başvuru sürecini başlattığım için herhangi bir sorun oluşur mu ? Teşekkürler iyi çalışmalar

biz gfb aldık ancak sistemden belge görüntüle dediğimde klasik java simgesi gözüküyor sonra error! click for details yazıyor. ne yapmalıyım. daha önceden pdf şekilde indirebiliyordum ilgili dosyayı

@putperest
bilgisayarınızdan javayı kaldırın................> bilgisayarınızı yeniden başlatın................>
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
javayı indirin....................>yeniden bilgisayarınızı başlatın.....................> sisteme girin ve belgenizi görüntüleyebilirsinz.

bunu da indir ve Denetim masası, java ,advanced , miced code, disable veri... bunu seç okeyle. Geçende aynısnı bende yapıyordu dizital imza kurulumunu imza atmayacağım için kurmaya gerek duymamıştım ve 1 hafta dosyayı neden açamıyorum diye uğraştım sonra Çevre Bakanlığı yetkilileri sağolsun yardımcı oldular :)

geçici faaliyet belgesi başvurusu yapıyorum ancak direk 2004 tarihinden önceki yapılar çıkıyor halbuki 2004 sonrası yapılar için yapı kullanma izni yüklemek istiyorum aynı yere yüklesem sorun olur mu?

3194 Sayılı İmar Kanunun Kapsamında ; 12/10/2004 tarihinden önce yapılmış yapılarla ilgili olarak;
İşletmenin bu tarihten önce yapıldığını kanıtlayan resmi bir belge (Belediyeden alınacak resmi yazı, elektrik faturası,

@Celal Mahmut Kurt
Celal bey java sürümünüzü kontrol ediniz,asagıda vermıs oldugum lınkde 4. madde dekı javayı kendı javanızı sildikden sonra yukleyınız.. Internet explorer 10 kullanıyorsanız 10 u silip 9 u yukleyınız.

Bilgisayara format attım ve şimdi izin lisans yazılımını kullanamıyorum. Java'yı kurup mixed code'dan disable seçeneğini işaretliyorum. Ancak e-imza programını kurmaya kalkınca Yükle dediğim anda hata üzerine hata veriyor. Benzer sorunu bir başka arkadaş yaşamış sanırım :

https://www.cevremuhendisleri.net/k...ulumu-esnasında-common-codec-1-3-hatası.5635/

bu ekranları verip tamam-tamam diyorsunuz ancak yüklenmiyor. İzin lisans yazılımında da belge görüntüle diyemiyorsunuz, link olarak çıkmıyor çünkü orası. Bunu zamanında düzeltmiştim ama nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. Var mı üstesinden gelen ve nasıl gelinebileceğini bilen ?

@ECK

daha sonra ihtiyacı olan olabilir, o yüzden bulduğum çözümü paylaşayım burada da. Sağolsun E.Onur ÖZÇİÇEKCİ paylaşmış dijitalimza sorununun çözümü ile ilgili örnek.
Kısaca dijitalimza.jar dosyasını cmd ile yönetici olarak açıyorsunuz. Detaylı anlatım için:

https://www.cevremuhendisleri.net/konu/java.8237/page-2

Ancak yine de şu an belge görüntülemeye kalktığımda tıklanmıyor. Bunu da geçici olarak sayfayı uzaklaştırarak ( zoom out ) yapabiliyorum ama yine de yanındaki diğer linkleri tıklatmıyor. Buna da çözüm aramak gerek :)

Arkadaşlar Merhaba,
EK 2 kapsamında çalışmakta olduğum firmaya çevre görevlisi olarak atama yapmaya çalışıyorum. Şirketimizin aynı vergi numarası altında Kalker kırma eleme tesisi bulunmakta. Firma adına Kullanıcı kaydı oluşturulmuş. Fakat atama sayfasında Tesis ekle kısmında firmanın diğer tesisleri ekranda çıkmıyor. Tesis kullanıcısı olarak girdiğimde de Yeni Tesis ekle kısmında "Üzgünüz beklenmedik bir hata oluştu" yazıyor
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.