• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Entegre Çevre Bilgi Sistemi Hakkında - Vol.1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar merhaba,

Kısa zamanda örnek doküman hazırlamaya çalıştım. Ancak bu kadar oldu. Eksiklikler olabilir. Ama yine de yol göstereceğine inanıyorum. Herkese kolay gelsin.
İlk önce firma kaydı yapmanız aktarmayı onaylamanız gerekmektedir.
Akabinde tesis kaydı aktarmayı yapmanız gerekmektedir.
Anladığım kadarıyla :) il müdürlüğüne yine de onaya gitmesi gerekiyor. :)

Not: Opera tarayıcıyı kullanmanızı tavsiye ederim.

Uygulama Destek Hattı İletişim Bilgileri de ektedir. Bakanlığın yardımcı videosunu da ekledim.

İyi çalışmalar...

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• ecbs tesis kaydı.pdf
    2.1 MB · Görüntüleme: 1,601
  • ecbs firma kaydı aktarma.pdf
    1.6 MB · Görüntüleme: 1,204
  • UygulamaDestekHattı.pdf
    371 KB · Görüntüleme: 956
Moderatörün son düzenlenenleri:
Adsız1.pngAdsız.png

müstakil çevre görevlisi olarak ekli olduğum halde sorumlu oldugum tesıslere bak dediğimde bu durumla karsılasıyorum sorun ne olabılır ?Adsız1.png

Herkese merhaba, çevre izin uygulamasına girdiği zaman hata oluştu diye uyarı alan var mı? ben 1 haftadan beri bu şekilde uyarı alıyorum ve bir türlü düzelme olmadı.

Tekrar Merhaba;
Firma üzerine yetkili tarafından atanmış çevre görevlisi tarafından da onaylanmış olan atama iptali nasıl yapılır. Tesiste tam zamanlı çalışınca Müstakil çevre görevlisi olarak atama yapılması gerekirken hatalı yerden atama yaptık silip yeniden çevre görevlisi atamamız gerekiyor. Bilen var ise lütfen yardımcı olabilir mi_?

çevre görevlısının sıstemıne gırıp sahıs uygulamarından yeterlılık secılıp çalıştığı kurum kurulus listesınde işten cıkıs var oraya basarsanız iptal olur @Çevreseli

@Olgaç Sürmelihindi
Çevre İzin Uygulamasında pazartesi- salı günü çalışma vardı girilmiyordu fakat şu anda girilebiliyor, herhangi bir sıkıntı yok.

MERHABA BEN ŞİRKET ADINA ÇEVRE GÖREVLİSİ ATAMAK İSTİYORUM AMA HEP Bİ SORUN ÇIKIYOR BANA ADIMLARI TEKRAR YAZAR MISINIZ @F.N YA DA BEN ANLATAYIM SİZE ADIMLARIMI SİZ HATAMI SÖYLRSENİZ ÇOK MUTLU OLURUM. ÖNCE ENTEGRE ÇEVRE SİSTEMİNE FİRMA ADINA KAYIT YAPTIM SONRASINDA ŞAHIS UYGULAMASINA GİRDİM ORDAN YETERLİK UYGULMASI DEYİP MÜSTAKİL ÇEVRE GÖREVLİSİNE TIKLAYIP GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPTIM. SONRA KENDİ SİSTEMİMİ AÇTIM FAKAT ŞİRKET AYNI FAKAT ADRES FARKLI GÖSTERİYOR BENDE ADRES FARKLI OLDUĞU İÇİN ONAYLAMADIM. HESAP DAN FİRMA YETKİLİSİ OLARAK ATAMADIM KENDİMİ ÇÜNKÜ ORDA SADECE ÇEVRE GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞACAĞIM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ADRES KISMINI NASIL DÜZELTEBİLİRİM

@MERVE.Ş
Sistemden firmayı kayıt yaparken yapı kullanım izin belgesinde yazan adresi yer aldı. Ticaret sicil gazetesindeki adres ile farklı. Belediyeye güncel adres bilgisi konu başlıklı dilekçe yazdım.

T.C.
.................. İLİ
.............. İLÇESİ
............. BELEDİYE BAŞKANLIĞI​

Tarih:15.08.2018
Konu: Adres Tespiti

............. ili ............ ilçesi tapunun ............ pafta ve .......... parsel numarasında bulunan ...................İ olarak adres bilgilerimizin güncellenerek tarafımıza verilmesini istiyoruz.
Gereğini bilgilerinize arz ederiz.

@Olgaç Sürmelihindi
diğer belgelerdeki adresleri değiştirmek zor olabilir. Ama belediyeden yazı alın hiç değilse bir belge sunduğunuzda ekine güncel adresi de eklersiniz.

BENDE HEPSİ DOĞRU ADRESLERİN FAKAT BENİM SİSTEMİMDE ONAYLAMA BEKLEYEN FİRMALARDA KENDİ FİRMAM VAR İSİM DOĞRU FAKAT BEN BAŞKA İLDEYİM ADRES ADANA OLARAK YAZIYOR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...