• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Entegre Çevre Bilgi Sistemi Hakkında - Vol.1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar merhaba,

Kısa zamanda örnek doküman hazırlamaya çalıştım. Ancak bu kadar oldu. Eksiklikler olabilir. Ama yine de yol göstereceğine inanıyorum. Herkese kolay gelsin.
İlk önce firma kaydı yapmanız aktarmayı onaylamanız gerekmektedir.
Akabinde tesis kaydı aktarmayı yapmanız gerekmektedir.
Anladığım kadarıyla :) il müdürlüğüne yine de onaya gitmesi gerekiyor. :)

Not: Opera tarayıcıyı kullanmanızı tavsiye ederim.

Uygulama Destek Hattı İletişim Bilgileri de ektedir. Bakanlığın yardımcı videosunu da ekledim.

İyi çalışmalar...

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• ecbs tesis kaydı.pdf
    2.1 MB · Görüntüleme: 1,601
  • ecbs firma kaydı aktarma.pdf
    1.6 MB · Görüntüleme: 1,204
  • UygulamaDestekHattı.pdf
    371 KB · Görüntüleme: 956
Moderatörün son düzenlenenleri:
Arkadaşlar merhaba, sistemde uygunluk yazısı başvurusu için izin lisans kısmına girdiğimde eksiklikleriniz bulunmaktadır. ecbs den tamamlayınız yazıyor. Ama eksiklerin ne olduğunu bilemiyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

@M.Ozan

İyi günler,
Önceden kendim hazırladığım döküman ekte. Son sayfasından yararlanabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• EÇBS İŞLEMLERİ 2. aşama.pdf
    629.9 KB · Görüntüleme: 118
Bakanlık vermiş olduğu süreyi izin lisanslar için geri çekti tesislerin süreleri otomatik düştü aşağılara bu nasıl olacak şimdi ?

süresi olan tesisim direk 180 günlük sürenin aşağısına düştü. nasıl saçma bir işlem yaptılar anlamadım ki ya

neden sistemle ilgili her il kendi eğitimini vermiyor. her ilde toplantı olsa, açıklamalar yapılsa sistemle ilgili baştan sona. biz neden sürekli bir şeyleri kendimiz öğrenmeye çalışıyoruz ki yeni bir sistem yapıldıysa her il müdürlüğünün bunu açıklaması gerekmez mi? Veya bunu bizlerin mi talep etmesi gerek. Hoş Bakanlıkdakiler de bilmiyor da neyin ne olduğunu :hihi:

@beha
il müdürlükleri biliyormu ki bizlere anlatacaklarrr:bsmagryr::acpsnr::acpsnr::acpsnr: her sorunumuzun cevaı bakanlığa gidin oluyor

@Sevinç ÇELİK
Sevinç hanım Okan Kaya maillere bakamıyor elden teslim edilen evraklarla ilgileniyor.bizimde sistemde sorunumuz vardı elden teslim ettirdim ve arkadaşım vasıtasıyla kendisiyle görüştüm.kendisine ulaşmakta mümkün değil irtibat numarası vermiyor dahilisi zaten yok o yüzden ya siz teslim edeceksiniz sorununuzu bildiren yazınızı yada bir arkadasınıza yaptıracaksınız.Bence zaman kayetmeyin.

Arkadaşlar sistemde izin başvurusu yapmıştım il müdürlüğüne gittim gözükmediği için. Bütün imzalar atılmış fakat belge gözükmüyor ayrıyetten de benim firmamın izin lisans başvurusu onaylanan kısmında gözükmüyor. Bakanlıkta tanıdıgınız şununla görüşün dediğiniz bir yetkili var mı ?

Merhaba arkadaşlar. Elinde hali hazırda yapılmış iş akışı ve proses özeti ile ilgili belge olan var mı? çok acil Lisans başvurusunda gerekli de....

@m.karakus
Firmaların gösterdikleri faaliyetlere göre değişmekte bu istediğiniz evrak :) üretim sektörünü söyleyebilirseniz belki elinde olan arkadaşlar varsa yardımcı olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...