• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

geri dönüşüm yatırım için mantıklı ?

• evet

Oy: 8 88.9%
  • hayır

Oy: 1 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

ismailala

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
setyol
arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtıyım. makü işletme mezunuyum. 8 yıldır da inşaat sektöründe mali işlerde çalışıyorum. tahmin ettiğiniz üzere çok uzun zamandır aklımda düşündüğüm param olursa yaparım dediğim 2 sektörden biridir geri dönüşüm işi. bu işte bir doğa aşığı olmamda etkili. hayatımın her noktasına inandığım işleri başardım. ve ben bu işe inanıyorum. ancak konu ile alakalı okuduğum makalelerin dışında pek bilgim yok. yönlendirilmeye ve bilgilendirilmeye ihtiyacım var.

herkesin yaptığı geri dönüşüm ( plastik ,atık yağ ,kağıt ,metal vs ) yapmanın dışında önerebileceğiniz bir alan var mı ?

sonrasında profesyonel bir fizibilete yaptırıcam ama sizlerin yorumlarını rica edeceğim.

Bu konuda başka bir başlık vardı tecrübeli arkadaşlarımız çok önemli noktalara değinmişti inceleme fırsatınız olmadıysa bir bakın sorularınıza cevap olacaktır.