• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Gönüllü stajyer

İlknur Karaca

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
Merhaba ben Kocaeli Üniversitesi 1.sınıf öğrencisiyim . 2018 de gönüllü olarak yaz stajı yapmayı düşünüyorum :) İstanbul ve Kocaeli de nerelerde yapabilirim ? Gönüllü stajyerliğin yararı zararı nedir :D önerilerinizi yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim. Nuh çimento İzaydaş gibi yerlerde yapmak için illaki torpil mi gerekiyor bunuda çok merak ediyorum . :/

.....Bu mesleği sevme çabasına giriştim. Çok olumsuz şeyler duydum yinede tercihimin son gecesi saat 23.59 da yazdım kazandım . Artık her şey pozitif olsun istiyorum.....

hevesini kırmam ama yazı ingilizceni geliştirerek geçirsen daha faydalı olur. sular seller gibi konuşmak için harca ,beyin hücrelerinde aşırı bilgi yokken bunu denesen daha ıyı olur. bedava çalışmak istersen son sınıfta dene bunu yazın ful staj yap ,işi mezunolduktan sonrada ogrenırsın ogrencısın boş yılların zamanın bi daha gelmez tatilin keyfini çıkar , uyu gez eglen cinemaya git pikniğe git dinlen ne bileyim hayatı yaşa. nasıl olsa 40 sene aynı mesleği yapacaksın işe başladıktan sonra bir kaç sene içinde uzmanlaşacaksın.