• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Hidrolojik etüt raporu

Kayıt
5 Mayıs 2011
Mesajlar
103
Beğeniler
23
Şehir
Amasya
#1
Arkadaşlar Hidrolojik etüt raporlarını hangi meslek grupları hazırlayabilir, bilgisi olan var mı acaba? Raporun nasıl hazırlandığına dair bilgim var lakin hangi meslek grupları hazırlayabiliyor?
 
Kayıt
5 Mayıs 2011
Mesajlar
103
Beğeniler
23
Şehir
Amasya
#4
Sadece jeoloji mühendisi mi yoksa çevre mühendisi ile birlikte mi?
Problem şu ki bir Hidrolojik etüt raporu hazırlanmalı. 1 jeoloji mühendisi ve 1 çevre mühendisimiz var. ama altına kim imza atacak ve nasıl geçerli olur bu konu tartışma konusu oldu. bundan dolayı soruyorum. daha detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim
 
Kayıt
23 Eylül 2015
Mesajlar
11
Beğeniler
248
#5
Hidrolojik rapor adı altında jeoloji müh. imzalaması gerekir ama rapor içerisinde çevre mühendisliğine ait bilgiler var çevre müh.nde imzalaması gerekir.Raporun içeriğine bağlı diyebilirim.Rapor ne amaçla hazırlandı.