• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İçtetkik, Aylık değerlendirme formatları

Merhabalar,
1-İşletmeye hizmet vermeye başladığı tarihten itibaren her ay aylık faaliyet

raporunu hazırlamak, bu raporları en geç takip eden ayın on beşine kadar işletme sahibine

veya sorumlusuna sunmak ve sisteme yüklemekle,

derken nereye yükleyeceğiz

@Yıldız Doğan
aylık değerlendirmeler kalacak mayısa kadar herhangi bir değişiklik yapmana gerek yok. haziran dahil bundan sonra yeni formata göre yapacaksın. Yani 10 hazirandan sonra.

Bende şimdi firmalara göre uyarlıyorum aylık değerlendirmeleri de, kaldırıp kaldırmamak arasında kaldım. Mesela deniz duyu kalitesi bölümü ve kıyı tesisleri bölümü de aynı şekilde..
Kaldırmakta fayda var mı yoksa " tesis bu kapsamda değildir" gibilerinden bir ibare mi yazmak daha uygun olacaktır.. Bilemedim..

@İpekszksn
bende kaldırma konusunda emin olamadım. yoğun olarak otellere danışmanlık hizmeti yapıyoruz biz ama onda bile deniz ile ilgili yapılan bişey yok, ne yazacağımı düşünüyorum şimdi. dediğiniz gibi tesis bu kapsamda değildir yazmak kendimiz açısından daha iyi olabilir mi bilmiyorum..