• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İçtetkik, Aylık değerlendirme formatları

@Birsen Eryılmaz

aynı şeyi ben de merak ediyorum ama yetkililerden henüz bir açıklama yok. bir bilgisi olan varsa ve paylaşırsa ben de çok sevinirim

açılmadı şimdi kendi yönetmeliğine uymadı diye bir ceza var mıdır onu bilmiyorum onlar yaparsa sorun yok biz yaparsak firmayı kapatırlar, ya arkadaş beceriksizce yönetmelik hazırlamışsın altyapısız işte kabul et

bir rivayete göre 15 ocakta görüşen arkadaşın anlatımı: 15-20gün içinde açılacak, başka bir rivayete göre 6 ay sürecekmiş, benim tahminim davayı ÇMO kazandı bile

4 aydır bir tat 'nde çalışıyorum bugüne kadar ne ben ne de benden önceki arkadaş , aylık değerlendirme raporu düzenlemedik ve iç tetkik düzenlemedik. bu konuda ne yapmam gerekiyor. şimdi bir iç tetkike başlasam bunu 2013 yılı için mi kullanmalıyım yoksa 2014 yılı için mi? ve geriye dönük aylık değerlendirme formları doldursam herhangi bir problem oluşur mu ?

@Gülin Çağlıyan

ben o zaman bu haftasonu bir başlayayım 9. aydan itibaren birşeyler doldurmaya :) iç tetkiki de yapmaya çalışalım bakalım nasıl birşey çıkacak :D

@Gülin Çağlıyan

birde bu çalışan sayısına tüm idari personel, araç şoförleri , tesis içinde ayrıma işlemini yapan kişileri dahil etmemiz mi gerekiyor ? :)

@putperest
Arkadaşlar çalıştığım danışmanlık firmasının çevre bilgi sistemine girdiğimde karşıma Ek' te ki uygulamalar çıkıyor.
Bu uygulamalar, danışmanlığını yaptığımız tesislerinkinden farklı..Acaba Çevre durum raporundan kasıt, aylık tutanaklar mı? Bana öyle çağrışım yaptı..

Ekli dosyalar

• Yeni Microsoft Word Belgesi (2).pdf
    107.2 KB · Görüntüleme: 226
Arkadaşlar, Bakanlık daha sistemini yürürlüğe sokamadı sanırım.
Son durumdan haberi olan var mı?
Bu gidişle de tarih olacak sanırım :hhhhhh:

eğer 15şubata kadar sistem açılmazsa bir üst yazı ile eski formatlarda hazırlayıp il müd.lerine göndermemiz gerekiyormuş.

Zor zahmet Bakanlıktan birilerine ulaştım, "sistemin ne zaman uygulamaya konacağı belli değil siz yine dosyasında biriktirmeye devam edin" dedi.
Tel: 0312 410 18 57-58
Soruları olanlar bu numaradan ilgili kişiye ulaşabilirler..

Arkadaşlar Bakanlık sistemi yürürlüğe girdi mi?
Benim ekranda bir değişiklik yok, bize özgü değildir inşallah:)

bakanlığa sistemin açılıp açılmayacağını sorduğumda açılmazsa böyle yapabileceğim söylendi. bende son dakikasına kadar sistemi kontrol etmektense yazdım gönderdim