• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

KPSS Kpss 2018

Bence yüksek puanlar başvuru yapmayabilir çünkü sanırım istifa edince bir yıl tercih yapamıyorsun. Benim puanım 86.33 Erzurum’u tercih edeceğim. Hakkımızda hayırlısı

• Beğen
Tepkiler: HTM
89.75 karar vermedim ama Eskişehir yada Sakarya düşünüyorum. Puanlara çok takılmamak lazım çünkü kadronun 10 katı kadar aday mülakata çağırılacak. Bu da demek oluyor ki sıralamada ilk 180-200 kişi yarışacak.(tercih etmeyenler olursa sıralamada daha da geriye gidilebilir) Çok büyük puan farkları oluşacak ve puanı yüksek olan avantajlı diyemeyiz. Mülakata girecek herkesin şansı var demektir. Tek isteğim herşeyin hakkaniyet ile yürütülmesi.

@makkikosan
bölüm birincimiz kaç puan aldı acaba :) sizin sıralamanız çok iyi merkezi atama ile gidersiniz bence. nasıl çalıştınız sınava ilk girişiniz mi

@MERVE.Ş
Bölüm birincisi 96 aldı diye biliyorum ama emin değilim. Ben daha önce 3 kez girdim sınava ama hazırlanmamıstım. 2018 e ise özel sektörde yoğun mesailerle çalışıyorken, yüksek lisans tezimi yazıyorken ve yeni evliyken hazırlandım. Dolayısı ile çok çalışamadım ama her gün 2-3 saat de olsa muhakkak vakit ayırdım. Bence önemli olan bu.

@makkikosan
Tebrik ederim gerçekten büyük başarı. Yaşınız kaç acaba. Bende yeniden hazırlanmayı düşünüyorum fakat endişelerim var. Özelde iş bulamadım kimse yeni mezuna iş vermiyor. Başka bi bölüm okumayı bile düşündüm