Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ofis telefonlarından çıkan tekrar şarj edilebilir piller hakkında

Konu, 'ARŞİV' kısmında M. Hayri Cüneydi tarafından paylaşıldı.

1. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba;

Hazırlamakta olduğum Endüstriyel Atık Yönetim Planına ofis telefonlarından çıkan tekrar şarj edilebilir pilleri de dahil edeceğim ama hangi kodu kullanmam lazım açıkçası biraz sıkıntıya düştüm,fikirlerinize müracat etmek istedim.Bana göre 16 06 02 (A) Nikel Kadmiyum Piller.Ama yanılıyor muyum diye sizlere sormak istedim.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

2. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

Bunların çıkışlarını yaptınız mı Hayri Bey

3. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Bugüne kadar yapılmamış daha doğrusu aradım taradım herhangibir evrağa rastlamadım ama bundan sonra Allah kısmet ederse yapacağım.O sebepten şimdiden atık yönetim planıma dahil edeyim diyorum.

İlginizi Çekebilir

IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...