Sıcak bir yaz günü ve ''ramazan''

Mehmet Çakmak

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Eski yaz günleri, soğuk ayran ve limonata serinliğinin karlı dağlardan gelen esintisi demekti. Yahut, obruktan çıkarılmış bembeyaz karın; bal şerbetiyle karsambaç yapılıp afiyetle kaşıklanması

Artık eski yaz ünlerine bir ay kadar ara vereceğiz ve hoş geldin ramazan diyoruz.

Seda Güney

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Aynen katılıyorum.Herkese hayırlı ramazanlar.Allah ramazan ayı boyunca sağlık,güç ve sabır ihsan etsin inşaallah.
Aaamiiiiinn öncelikle bana sağlıklı ve etrafımdaki insanlara da bol sabırlı bir ramazan diliyorum :D

Müjgan Ergül

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
öncelikli sabır, katılıyorum :)

Seda Güney

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
öncelikli sabır, katılıyorum :)
Benim sabırdan kastım, etrafımda oruçlu oruçlu benim hastalık nazlarıma katlanıcak insanlara sabırlar diledim öncelikle :D

Seda Güney

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
bende önce kendime, sonra etrafımdakiler için sabır diliyorum.... :komik:
Ben de şimdiden Allah kabul etsin diyorum herkese :)
Ben de iyileştiğimde tutacağım inşallah :)

Selçuk KÜÇÜK

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Eski yaz günleri, soğuk ayran ve limonata serinliğinin karlı dağlardan gelen esintisi demekti. Yahut, obruktan çıkarılmış bembeyaz karın; bal şerbetiyle karsambaç yapılıp afiyetle kaşıklanması

Artık eski yaz ünlerine bir ay kadar ara vereceğiz ve hoş geldin ramazan diyoruz.
böyle anlatılır mı ya şimdi oruçlu oruçlu oyşşşşş

Herkese hayırlı ramazanlar...

Çiğdem Aksoy

Genel Yönetici
Genel Yönetici
bir gürültücü geleneğimiz daha bu ay bizimle. hoşgeldin ramazan ve davulcusu. her ne kadar beni davulunun sesiyle gecenin bir vakti uykusuz bıraksan da, içimden sana kızıp da artık bu sokakta çalma git biraz dolaş desem de, eski tadı kalmasa da yine de ayrı bir güzellik.
(küçükken hatırlarım babam köydeki okulun müdürüydü. okulun hademesi de ramazan davulcusuydu. davulcu hergece gelir lojmana bize torpil geçerdi kapıda maniler söylerdi babam da sırf manileri dinleyelim eşlik edelim diye gecenin bir vakti uyandırırdı bizi. hiç de kızmazdım üzülmezdim uykusuz kaldım diye.)
büyük blokların arasında neşemizi kaybetmemek dileğiyle hayırlı ramazanlar...

Yukarı Alt