• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Staj defteri :((((

NilgunÇ.

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar lab. stajı yapmaktayım eğer elinizde örnek staj defteriniz varsa gönderebilir misiniz?ya da bu konuda fikriniz varsa paylaşabilir misiniz?

@pinar.erdogan

winrar programını tekrar indirin zaten ufak bir dosya. probleminiz çözülür. Eğer pdfte sorun yaşıyorsanız adobe acrobat reader'ı güncelleyin.

belediyede staj yapıyorum , geri dönüşüm ve katı atık yönetimi kısımları var fakat bana hiçbir faydası olmadı boş boş oturup geldim yapılacak birşeyde yoktu zaten stajerlere bir iş yaptırmıyorlar , şimdi staj defterimi nasıl ve ne ile dolduracağımı bilmiyorum :S

suan isletme stajindaki verdiklerini deftere yazmaya kalkistim fakat 5 gunluk bir acik olustu. defterde 15 gun doldurabildim ancak bana 5 gun daha lazim. burayi nasil doldurabilirim, zaten staja 5 gun gittik ve kagit katladik. on aritma ile ilgili neler bulabilirim baska. elimde lab sonuclari var ama bu lab sonuclarini yapilislariyla beraber yazmak dogrumudur

deniz okyanus
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden birkaç tane tez indirir ve incelersen yazacak bir şeylerin olabilir. Herhangi birinin staj defterini almaktansa bu şekilde araştırma yaparak en azından, defterini öğrendiklerinle doldurabilirsin.

ön arıtma için 15 sayfa doldurmanız bile bir mucize :) tam olarak neleri yazdınız? ve staj yaptığınız yer tam olark neresi?

her gun olarak yaptigim icin her parcayi kisa kisa yazdim yani mesela 3 gun iskiyi tanittim 1 veya 2 gun baltalimani on aritma tesisini daha sonra tek tek her gune bulunan pompa, ince izgara, deşarj kanali, scrubber gibi uniteleri tanitmaya calistim sonuc olarak 15 gune veya 16 gune tamamladim. ama iste 20 gun staj olunca her gune bir seyler istiyorlar boyle oluncada yazicak bir sey kalmiyor.