• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Tehlikeli atık bildirimi

Emre Türk

CMNet Üyesi
Arkadaşlar Merhaba,

Çevre görevlisi olarak çalıştığım bir firmanın 18 tane şantiyesi var ve birbirlerine fazla uzaklıkta sayılmazlar. Ben bu şantiyelerden çıkan atıklar için tek bir kod ve şifre almam yeterli olur mu? Ya da lokasyonları farklı olduğu için ayrı ayrı mı yapmak gerekir?
Ayrıca şantiyelerden birinde izin alınması gerekiyor. Buradan çıkan atıkların beyanını da diğerleri ile birlikte tek kullanıcı adı ve şifre üzerinden yapabilir miyiz?

Ekrem.

CMNet Üyesi
Arkadaşlar Merhaba,

Çevre görevlisi olarak çalıştığım bir firmanın 18 tane şantiyesi var ve birbirlerine fazla uzaklıkta sayılmazlar. Ben bu şantiyelerden çıkan atıklar için tek bir kod ve şifre almam yeterli olur mu? Ya da lokasyonları farklı olduğu için ayrı ayrı mı yapmak gerekir?
Ayrıca şantiyelerden birinde izin alınması gerekiyor. Buradan çıkan atıkların beyanını da diğerleri ile birlikte tek kullanıcı adı ve şifre üzerinden yapabilir miyiz?
Çevre Bilgi Sistemi şifresi her tesis için ayrı olarak alınır ve kullanılır.
Bahsettiğiniz durumda şantiyeler her ne kadar olsa da her şantiye yani her tesis adresi birbirinden farklı neticede.
Yine de bakanlıkla bu konu hakkında görüşmenizde fayda var.

CMNet Okuru

CMNet Üyesi
Arkadaşlar Merhaba,

Lokasyon olarak yakınlığı nedir bilemiyorum ama ayrı almalısınız diye düşünüyorum. Ekrem beyin dedigi gibi yine de görüş alın ..