Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yanlış ambalaj bildirimi

Konu, 'ARŞİV' kısmında Emre Özer tarafından paylaşıldı.

 1. Emre Özer

  Emre Özer CMNet Üyesi

  Merhabalar ; daha önceki senelerde çevre yönetim birimi/çevre görevlisi olmadan yada çevre danışmanlığı almadan firmalar kendileri ambalaj bildirimi yapıyorlardı.Benim firmamın birinde yanlış bildirilmiş piyasaya sürülen ambalaj bulunuyor.Sistemde göründüğü için belgelendirilmesi-toplatılması gerekiyor,ancak artık bu tür ambalaj piyasaya sürülmemektedir.Bunun içinde TÜKÇEV gibi belgelendirme kuruluşlarından teklif istemeden önce bu yanlış yazılmış bildirimi nasıl silebilirim,teşekkürler..
   
 2. Gülfem Polat

  Gülfem Polat CMNet Üyesi

  il çevreye dilekçe yazarak durumu anlatın ve sistemin açılmasını talep edin. sistem açılınca da gerekli düzeltmeleri yapabilirsiniz.
   
  Emre Özer bunu beğendi.
 3. Emre Özer

  Emre Özer CMNet Üyesi

  Teşekkürler,İl Çevreye sormadan kendimiz yapamıyor muyuz ?
   
 4. Göksel Kurtuluş

  Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

  Sistemi İl Çevre Müd.deki yetkililer açabilir ancak. Ondan sonra siz tekrar giriş yapabilirsiniz.
   
 5. Emre Özer

  Emre Özer CMNet Üyesi

  Anladım,Teşekkür ettim Göksel Bey..
   
  Göksel Kurtuluş bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...