• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bakanlık Atıksu arıtma tesisi tesis sorumlusu 2023 yılı eğitimleri duyurusu - 11 eylül 2023

Mevcutta belgesi bulunanların sisteme herhangi bir belge yüklemeden veya herhangi bir bilgi güncellemesi yapmadan mı başvuru yapması gerekiyor. Aşağıdaki gibi uyarı veriyor:

"Önceki dönemlerden onaylı başvurunuz olduğundan her hangi bir değişiklik yapmadan ön başvuru yaparsanız başvurunuz otomatik onaylanacaktır."

Önceki cevapları görüntüle…
merhaba, staj yaptığımız arıtma tesisleri de tecrübe olarak geçiyor mu? ya da tesis sorumlusu ya da işletmecisi değil de arıtma tesisinde yalnızca çevre mühendisi olarak çalıştığımız yerler de deneyimden sayılıyor mu?

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
btlldmrrfikrimce stajlar sayılmıyor çünkü sigorta girişin çevre mühendisi olarak görünmüyor. Tebliğ arıtma tesisinde arıtma tesisi işletmeciliği yaptığına dair gibi bir ibaresi olması lazım. Eğer çalıştığın yere arıtma tesisi işletmecisi diye bakanlık formatındaki üst yazıyı imzalatırsan deneyimden saydırırsın.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
btlldmrrRica ederim. Geçen senelerde belge başvurusu yaptığımızda biz ikinci kısma sgk hizmet dökümünü yüklemiştik. şimdi belgeyi yükseltmek isteyen arkadaşlara bakanlıktaki memur bize iki tarafa da yazıyı yükleyin dedi. ama yeni alacak kişilerde bu durum mevcut mu bilmiyorum. bakanlıkla iletişime geçip sorabilirsin

Anasayfada 'ÖN BAŞVURUNUZLA İLGİLİ OLARAK BAŞVURUNUZUN ATANDIĞI PERSONEL İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.' şeklinde ibare var. sistemde onaylanmış işlem yapmam gereken biir yer yada iletişime geçmem gereken birisi var mı ? İlk başvurum kentsel olarak başvurmuştum

Merhabalar ben kentsel D aldım fakat endüstriyel için ön başvuru yapamadım. Ön başvuruda kentsel diye gözüküyor. Nasıl düzelecek bilgisi olan var mı?

merhaba a sınıfı tesiste çalışıyorum ama arıtma tecrübem olmadığı için sadece d sınıfı tesis sorumlusuna başvurabiliyorum. 5 yıl sonunda mı başvurmam gerekiyor yoksa belgeler d c b a şeklinde sırayla mı alınıyor? teşekkürler

Arkadaşlar başvuru ekranı gelmiyor uyarı yazısı var sadece bunu nasıl çözebiliriz? Benle aynı durumu yaşayan varmı? Screenshot_2023-10-09-06-43-36-615_com.android.chrome.jpg

Geçen haftadan beri mail adresim onaylanmamış gözüktüğü için(e-devlette onaylı bir mail adresi) başvuru yapamıyorum kaç yeri aradım, mail attım sonuç olumsuz. Herkes bizimle ilgili değil diyor.