• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bakanlık Atıksu arıtma tesisi tesis sorumlusu 2023 yılı eğitimleri duyurusu - 11 eylül 2023

Arkadaşlar başvuru ekranı gelmiyor uyarı yazısı var sadece bunu nasıl çözebiliriz? Benle aynı durumu yaşayan varmı? Screenshot_2023-10-09-06-43-36-615_com.android.chrome.jpg

Önceki cevapları görüntüle…
Geçen haftadan beri mail adresim onaylanmamış gözüktüğü için(e-devlette onaylı bir mail adresi) başvuru yapamıyorum kaç yeri aradım, mail attım sonuç olumsuz. Herkes bizimle ilgili değil diyor.

Önceki cevapları görüntüle…
Arkadaşlar merhaba, sisteme sgk giriş bildirgesi veya sgk hizmet ve tescil dökümünü yüklüyor muyuz?

Cem YılmazMerhaba Cem Bey bir sorum vardı, geri dönerseniz çok sevinirim.

AAT işletme tecrübem yok, başvuru sayfasına tecrübemin olmadığına dair ve D sınıfı kentsel/evsel eğitimleri almak istediğimi yazdım. Başvurum onay aşamasında ancak "KENTSEL AAT" eğitimi çıkıyor sadece. Başvurumu güncelleyemiyorum, Bakanlık yektililerine ulaşmaya çalışıyorum. Ne yapabilirim ? Dilekçeme istinaden her iki eğitimi de açarlar mı acaba ?

Ben hem kentsel hem endüstriyel sınıf için belge almak istiyorum. Bunun için ayrı ayrı 2 başvuru yapıp kurumdan 2 ayrı yazı mı alacağız?

merhaba, b sınıfına başvuru yapmak istiyorum 12.000 m3 lük bir endüstriyel atıksu arıtma tesisi tecrübem var yıllar öncesinden. Oradan deneyim yazısı aldım şimdi başvuru aşamasında tesis kapasitesinde Q≥1000 i işaretlemem gerekiyor değil mi? bir de iki tane döküman istiyor birisi kurumdan alınacak yazı diyor onu aldım ancak diğer döküman nedir acaba?

Merhaba, hem endüstriyel hemde kentsel için başvuru yapacağım D sınıfı için lakin ikisini nasıl aynı anda seçeceğim? Ve yeni bir çevre mühendisiyim, istenilen belgeye ne koymam gerekiyor?

1697197723449.png

Başvurumuzu değerlendiren personelin hiçbir iletişim bilgisini koymamışlar. Stalklayıp sosyal medya hesaplarını bulmamızı mı istiyorlar acaba?