• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bakanlık Atıksu arıtma tesisi tesis sorumlusu 2023 yılı eğitimleri duyurusu - 11 eylül 2023

Arkadaşlar başvuru ekranı gelmiyor uyarı yazısı var sadece bunu nasıl çözebiliriz? Benle aynı durumu yaşayan varmı? Screenshot_2023-10-09-06-43-36-615_com.android.chrome.jpg

Önceki cevapları görüntüle…
Bakanlığın sitesinde duyurular kısmından AAT tesis sorumlusu eğitim ilanının kalkması normal mi?

Arkadaşlar bu gün itibariyle eğitim başvuruları başladı. İlk defa başvuru yapacağım sadece birini mi seçebiliyoruz. Yoksa kentsel ve endüstriyel ikisine de başvuru yapabiliyor muyuz ?

Günaydın arkadaşlar, ön başvuru sürecinde A sınıfı endüstriyel olarak başvurum onaylanmıştı. Fakat şuan onaylı başvurularda görünmüyor (alakasız şekilde 21.07.2023 tarihli C sınıfı kentsel onaylı görünüyor) daha önceden B sınıfı belgem bulunuyor zaten ve şuan başvuru aralığında değilsiniz uyarısı görüyorum. Benzer durumda olan var mı ? mail ile destek istedim sonuç gelmezse Bakanlığa dilekçe yazmayı düşünüyorum.

Merhaba, sınav sonuçları tahmini ne kadar süre de açıklanır, sitede hiç sınavla ilgili bilgi yer almıyor bu normal mi?